Jõuluhõnguline pop-up

Mõtled, mida peagi saabuvale jõulupeole selga panna või mis oleks ideaalne jõulukingitus Sinu kõige kallimale?

Just ees ootavatele jõulupidustustele mõeldes on eestimaine rõivabränd MARIMO ning ehtekunstnik Ettel Poobus ühendanud jõu ning seavad end laupäeval, 18. novembril, vahemikus kl 12.00 – 20.00 sisse hubasesse ning eksklusiivsesse Symphony Lounge’i hotellis Telegraaf, kus saab toimuma MARIMO rõivakollektsioonide ning Ettel Jewellery ehtekollektsioonide tutvustus ja müük.

MARIMO’l on Telegraafis kaasas sügistalvine kollektsioon “Frost Flowers” ning lisaks esitletakse valikut spetsiaalselt pidude hooajaks valminud uusi mudeleid ja ajatuid MARIMO klassikuid – on erinevaid suurusnumbreid ning ainueksemplare!

Ettel Jewellery esitleb armastatud ehtesarjast “Vili” uusi huvitavaid edasiarendusi ning sügisele ja talvele omaseid värve. Lisaks on esitlemisel värske kollektsioon “Grapes” sarjast “Embrace the Natural Stones”, mis on mõeldud hindamaks looduses kasvavaid põneva vormiga vääris- ja poolvääriskive. Sarja “Grapes” lummav vorm, värv ja härmatisene sädelus on ideaalsed minemaks vastu meie kargele talvele.

Lisaks kollektsiooni toodetele võtavad disainerid vastu ka eritellimusi.

Vaata ürituse täpsemat infot siit.

Lisa kommentaar