Jäätisekunst jõuab Pärnusse

Juulis näeb suvepealinnas Eesti tippdisainerite ja kunstnike Magnumi „Vabasta endas kiskja“ kampaania raames loodud unikaalseid teoseid, kus moodsas linnadžunglis kohtuvad mänguline kunst ja kaunid kleidid. Aldo Järvsoo, Tiina Talumehe ja Kirill Safonovi kleite ning Anneli Akinde, Kätlin Kaljuvee ja Leslie Laasneri kunsti näeb Pärnu Kaubamajaka aatriumis näituse „Release the Beast“ raames 1-27. juulini.

AnneliAkinde_ReleasetheBeast

Illustratsioon: Anneli Akinde

Unikaalne moelooming on inspireeritud igas naises peituvast mängulisest kiskjast ning samas ka Magnum Double jäätise enda värvidest, maitsetest ja tekstuuridest.

„Lähtusin kleite luues Magnum Double jäätiste ägedatest maitsetest. Malbed õhulised tüllseelikud vastanduvad metsikute toppidega ja näib nagu oleksid kiskjad tõepoolest igapäevane osa linnadžunglist,“ rääkis Eesti moemaastiku lihtsa disaini ja selgete vormide kuningas, Embasssy of Fashion disainer Aldo Järvsoo.

ReleasetheBeast_KirillSafonov

Fotol Kirill Safonovi kleit

Moeillustraatorid Anneli Akinde ja Kätlin Kaljuvee lõid vaatemängulised illustratsioonid ning kunstnik ja muusik Leslie „Da Bass“ Laasner kolmest osast koosneva maali, mille osad on ka eraldivõetuna teostena nauditavad. „Kolmikmaal on loodud moefoto stiilis ja kujutab kaasaegset enesekindlat naist. Kõikides naistes on olemas väike julge kiskja, lihtsalt iga naine vabastab selle talle omasel moel ja omal ajal. Tõde on sageli väikestes detailides, asjades ja märkides,“ tutvustas oma tööd Leslie Laasner. Lisaks on Pärnus esmakordselt väljas ka Magnumi Facebooki lehel toimunud illustratsioonide konkursi võidutöö Siim Hanikatilt.

Magnumi uus jäätisesari Double Magnum toob meieni kolm põnevat maitset – šokolaadi, karamelli ja maapähkli –, mis paiknevad kahe ahvatlevalt küllusliku šokolaadikihi vahel. Eeskätt täiskasvanud jäätisegurmaanidele mõeldud maitseid saadab stiilne „Vabasta endas kiskja“ ehk „Release the Beast“ kampaania.

Lisa kommentaar