Intsikurmu tuleb taas!

3.-4. augustil toimub Põlvas Intsikurmu metsapargis kuuendat korda Intsikurmu muusikafestival, kus astub üles üle kolmekümne artisti meilt ja mujalt. 

intsikurmu

Foto: Aaron Urb

Kahepäevasel festivalil on juba täna muljetavaldav välisartistide valik: Briti helikunstnik Ghostpoet, USA räppar ja bounce-muusika artist Big Freedia, eklektiline USA multi-instrumentalist Conner Youngblood, Berliinist pärit hip-hop muusika produtsent Suff Daddy koos The Lunch Birds eksperimentaalse orkestriga, elektrooniline audio-visuaalne projekt Oligarkh Moskvast, pop- ja jazzmuusika piire testiv Ungari bänd Mörk ja Läti trio Audience Killers.

Kodumaistest muusikutest saab laval näha eri muusikažanride esindajaid: jazzitalent Kadri Voorand koos kitarrist Andre Maakeriga, indie-bänd Levski, popmuusik Rasmus Rändvee, instrumentaal-abstraktne duo Maarja Nuut & HH, dreampopi ansambel Pia Fraus, armastatud laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens, psühhedeelset folki viljelev Eeter, parmupilli populariseerija Meisterjaan, Eesti üks hinnatumaid ja šarmantsemaid räppareid reket ning Põhjamaade Hirmu ja Genka loodud hiphopi projekt 12EEK Monkey.

Nii kodu- kui välismaiste muusikute nimekiri täieneb peagi.

intsikurm

 

Lisaks hoolikalt valitud muusikaprogrammile on festivalile oodata metsapargi maagilisust esiletõstvaid valgus- ja videoinstallatsioone ning kunstitaieseid, maitseküllaste valikutega tänavatoiduala (kiviahjupitsast kalarestorani, taimetoidu- ja veganmenüüdeni) ja lauateenindusega metsarestorane. Nooremale festivalipublikule on mõeldud eraldi programmiga Lastekurmu ala. Sel aastal on festivalifännidele esmakordselt planeeritud kaks telkimisala.

Festivalipassid hinnaga 50 eurot ja päevapiletid hinnaga 35 eurot on müügil Ticketeri keskkonnas kuni 12.06. Kuni 11-aastastele on sissepääs koos pileti ostnud täisealise saatjaga tasuta.

Liitu sündmusega Facebookis ja jälgi Intsikurmu tegemisi Instagramis.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar