Ilu ja inspiratsiooni pärastlõuna

Kallid naised, olete oodatud 2. märtsil, kell 14.00–17.00 valgusküllasesse Katusel saali, et veeta mõnus pärastlõuna ilu ja inspiratsiooni seltsis! Sel päeval tahame toita teie meeli nii maitsete, helide, inspiratsiooni, kogemuste ja tarkuseteradega. Teile antakse huvitavaid teadmisi, et saaksite nautida naiseks olemist ja elada naisena veelgi täisväärtuslikumalt.

709px-Alphonse_Mucha_-_Peonies_-_Google_Art_Project

 

Oma kogemusi ja teadmisi tulevad jagama:

Katri Ristal, kes räägib naise intiimsest tervisest, millest just sageli ei kõnelda, kuid mis paratamatult tema igapäeva mõjutab, olgu siis füüsiliselt või emotsionaalselt. Keha, hormoonid ja seksuaalsus kõlavad esmapilgul väga füüsiliselt. Ja nii see ju ongi. Kuid just kehaga tegelemise, kehale tõelise heaolu tagamise kaudu on võimalik tõsta ja turgutada ka oma emotsionaalset, energeetilist ja vaimset mina. Kuidas seda teha? Laupäeval keskendubki Katrin kehale ja selle toimimisele – vaagnapõhjale ja korsetile, puusapiirkonna liikumisele hormonaalset tasakaalu toetavatele praktikatele ning muidugi hingamisele.

Liina Lemming, kes räägib naiselikkusest ja positiivses suhtest oma kehaga. Juttu tuleb ka rinnamassaažist, mis aitab tasakaalustada hormoone, täita end energiaga, luua sideme endaga ning avada oma süda.

Liis Viira mängib sel päeval harfil imelisi helipalu. Ta on mitmekülgne loovisik, kelle huvid võib jagada kolme suunda – helilooming ja improvisatsioon, klassikaline interpretatsioon harfil.

Yon-ka – võimalus uudistada ja proovida 1954. aastal loodud Prantsuse phyto-teraapilist ehk taimedel põhinevat Prantsuse nahahooldussarja. Loodus ja taimed. Aroomteraapiast taimeteraapiani. Juurtest seemneteni.

Yon-Ka kasutab oma toodete valmistamisel essentsõlisid, vilja- ja taimeekstrakte ning mere aktiivseid koostisaineid ja annab lubaduse  kohe nähtavast tulemusest igale nahatüübile igas vanusegrupis. Vaata lisaks https://www.yonka.com

Kõikide osavõtjate vahel loosime välja Yon-ka üllatuse!

Suu teeme magusaks toorkakao ja käsitöökommidega, saab ka teed ja kohvi.

Osalustasu 12 eurot. Palume kõigil soovijail registreeruda, kirjutades aadressile silvi@femme.ee. Küsimuste korral helistada numbril 522 9088.

Kui soovite harjutusi kaasa teha, riietu mugavalt!

Toimumiskoht: Katusel saalis, Veerenni 29, parkida saab üle tee Baltika kvartali parklas.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar