Täna algab TFW!

24.-25. märtsil toimub Tallinn Fashion Week, mis tähistab sel aastal 10. juubelit. Moenädal toimub Kultuurikatla Blackbox saalis ja algab mõlemal päeval kell 18.00. Lavalaudadele astuvad oma kollektsioonidega nii tuntud tegijad kui ka uued tulijad ja üllatajad.

_O1A3130

Foto: Erakogu

Kui seni on moenädal toimunud vaid sügiseti, siis esmakordselt saavad disainerid ürituse raames oma kollektsiooni tutvustada ka kevadel. „TFW on muutunud moedisainerite soovunelmast tegelikkuseks ja saavutanud end kehtestanud moesündmuse staatuse. Me erineme nn klassikalisest mudelist, kuid sellel on oma ajaloolised ja meie turu omapärast tingitud põhjused,“ selgitab TFW peakorraldaja Anu Kikas. Ta lisab, et tänaseks on näiteks Tom Ford nentinud sama – disaineril on vabadus näidata seda sesooni, mida ta soovib ja mis tema kontseptsiooniga antud hetkel parimini sobib.

TFW-l astuvad üles: Thea Pilvet, Denim Dream, Piret Ilves, Iris Janvier, Liina Stein, Perit Muuga, Raivo Holm, Mammu Couture ja Embassy of Fashion – Ketlin Bachmann, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo.

Samuti avatakse täna kell 17 Rocca Al Mare kaubanduskeskuses Tallinna moenädala pop-up kauplus, kus müügil värskeim kodumaine disainermoekaup. Kaupluses on esindatud ka Tallinn Fashion Weeki raames üles astuvate moekunstnike looming ning külalisi ootavad soodustused Goldtime’lt ja ABC Kingalt. Vahuveiniga kostitab kõiki poelisi J.P. Chenet. Pop-up kauplus jääb avatuks pühapäeva, 27. märtsini.

Esimest korda viiakse Tallinn Fashion Week läbi Kultuurikatlas, Black Box saalis, mis on nii suuruselt kui tehniliste tingimuste poolest oodatud toimumispaik. Sissepääs saali toimub Kultuurikatla paremalt küljelt, Korstnauksest. Korraldusmeeskond soovitab sujuvaks kohalejõudmiseks jälgida suunavaid silte.

TFW programmiga on võimalik lähemalt tutvuda  siit ning piletid on saadaval Piletilevist.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar