Heategevuslik kampaania lastekodu toetuseks

Eesti naiste loodud unikaalne online ostukeskkond elvogue.com korraldab koostöös Eesti rõivadisaineritega heategevusliku kampaania, mille eesmärk on toetada Kiikla Lastekodu eluruumides tehtavaid remonttöid.

elvogue

Foto: Kais Tolmats

Uskudes, et igaühel on õigus hubasele ja mõnusale kodule, soovib elvogue.com naiskond tuua päikest lastekodulaste igapäeva. Teades, et armas Kiikla Lastekodu vajab abi väikeste remonttöödega, sai koostöös mitme Eesti rõivadisaineriga teoks unikaalne heategevuslik kampaania. Alates 1. juunist läheb elvogue.com veebipoes müüki mitme Eesti rõivadisaineri originaaltoodang, millest saadud tulu kogutakse 100% ulatuses annetuseks. Kampaaniaga on liitunud järgmised Eesti rõivadisainerid: byKink, Diana Arno, Diana Kurves, Liina Stein, Richbeth ja Woolish. Erilise märgistusega kampaaniatooted leiab veebipoest alates 1. juunist ning kampaania kestab juuni lõpuni.

Heategevuskampaania eesmärgiks on koguda lastekodu toetuseks juunikuu jooksul võimalikult suur summa, et juba sügisperioodil oleks võimalik eelmainitud töödega alustada.

Maalilises Mäeküla vallas asuv Kiikla Lastekodu on loodud tänase päeva seisuga pea 10 aastat tagasi. Lastekodus elab 16 last ning nendega toimetab 9 rõõmsat kasvatajat. Lastekodu juhataja Niina Kingsepa sõnul on äärmiselt tänuväärne, et nende pisikest lastekodu sel viisil abistatakse. „Eluruumidena on kasutuses kaks armsat maja, mis aga kümne aastase kasutuse järgselt vajaksid remonttöid nii seest kui ka väljast. Vaja oleks teha eelkõige siseviimistlust, krohviparandust ja värvimistöid, et elukeskkond säilitaks laste huve silmas pidades koduse ja mugava tunde.”

Lisa kommentaar