Etendus kolmele meelele

AMANJEDA by Katrin Kuldma „Muhu Coutureˮ, Villu Veski muusika ja Pädaste mõisa restorani hõrgud maitsed toovad 4. juulil unikaalsel viisil esile Muhu saare eripära. Villu Veski ja Katrin Kuldma ühisprojektid ulatuvad aastasse 1998, kui Niguliste kirikus leidis aset esimene muusikaline moeetendus. Ka siis lõõmas laval kleitide hõõguv koloriit ja kuulajaid lummas Saxappeal Band.

AMANJEDA „Muhu Coutureˮ tutvustab Amanjeda signatuurstiili, milleks on autentsed Muhu tikandid tänapäevases tõlgenduses. Eesti on riik, kus põimuvad supermodernsus ja väärikad traditsioonid. Pädaste mõis ja Muhu saar on oma unikaalse õhkkonna ja lõõgastava luksusega üks ihaldatumaid sihtkohti teadlikele reisijatele üle maailma.

Muhu saar on koduks unikaalsele ja siiani tugevale tikanditraditsioonile. Muhu tikandid on tuntud oma ereda ja mängulise värvipaleti poolest ning on inspiratsiooni saanud mooniväljadest, murtudsüdametest, roosidest ja rukkililledest. Saare lõõgastav atmosfäär ning rikkalik tikanditraditsioon on Amanjeda moekollektsiooni peamine inspiratsiooniallikas.

„Muhu Coutureˮ esitleb mängulisi tikandeid ning väljendusrikkaid maale siidil ja puuvillal. Tekstiilimaalid on loodud koostöös tänase Eesti kunstimaastiku ühe andekama maalikunstniku Anna Litvinovaga. Siidisallid Muhu mustri interpretatsioonidega näevad päevavalgust Pädaste mõisas toimuval showʼl.

Peale muusika ja moe on nautimiseks ka Restoran Alexanderi Põhjala Saarte köögist inspireeritud kahekäiguline lõunasöök koos sobitatud veinidega.

Tervikpakett on kokku 125 eurot külalise kohta, hind sisaldab sobitatud veine.

Üritus algab kell 14.30.
Broneerimine: info@padaste.ee või +372 45 48 800. Kohtade arv on piiratud.
Piletid on müügil ka Piletilevis

Lisa kommentaar