Esilinastub “Preili Julie”

Täna, 11. septembril esilinastub kinos Sõprus legendaarse Norra näitlejanna ja režissööriLiv Ullmanni kirglik draama “Preili Julie”.

miss-julie-jessica-chastain-colin-farrell-600x399

Kaader filmist

August Strindbergi samanimelisel kurikuulsal näidendil põhineva filmi maailmaesilinastus toimus nädalapäevad tagasi Toronto rahvusvahelisel filmifestivalil. Filmis teevad absoluutselt meisterlikud rollisooritused Hollywoodi straarid Jessica Chastain ja Colin Farrell.

Publiku ja kriitikute poolt sooja vastuvõtu osaliseks saanud leegitsevalt emotsionaalne ja toksiliselt traagiline draama harutab lahti inimliku võimuiha ja naudingu mitmekihilised psüholoogilised spektrid.

“Preili Julie” nimiosas on Jessica Chastain, kelle võrratult nüansirikas mäng on nauditav esimestest kuni viimaste filmisekunditeni.  Toapoiss Johni kehastab aga Hollywoodi A kategooria staar Colin Farrell, kellele see on üks viimase aja tõsisemaid ja väärikamaid rolle.

Loosime oma lugejate vahel välja 5×2 kinopiletit filmile, mille võitmiseks vasta küsimusele, kes ja millal lavastas viimati Eestis August Strindbergi näidendit  “Preili Julie”? Vastus saada koos oma telefoninumbriga aadressil silvi@femme.ee

Lisa kommentaar