ERKI Moeshow saab uue maja

Europarki hallatavale Tartu mnt 1 platsile püstitatakse spetsiaalselt ERKI Moeshow jaoks ajutine ehitis. Koos ümbritseva väliala ja performatiivsete elementidega on loodav konstruktsioon kavandatud linnapilti rikastama, pakkudes möödakäijatele visuaalset naudingut ning võimalust juubelist sel moel osa saada. Ebatraditsioonilise valget värvi lava ja ruumiga loodav pretensioonitu ning neutraalne keskkond sümboliseerib visuaalselt ühtlustatud pinda, millelt saab peegelduda kõige pöörasem noorte moekunstnike looming.

Valgele värvile oli pühendatud ka ERKI esimese moeshow esimene etteaste 1982. aastal – see on tulevikku vaatav, samas aga mitte midagi lubav ega mitte midagi määrav värv. Kollektsioon kandis nime “Valged kleidid” ning iga mudel sai esitletud selle autori enda poolt. Moe-etenduse teema ja liikumine oli vaba. “Püüdsime väljendada baleriinide ja nukkude liikumist,” meenutab Anne Metsis, ERKI vilistlane ja juubeli puhul välja antava kataloogi “ERKI Moeshow 30” koostaja.

ERKI Moeshow 2017 piletid on müügil piletimüügikeskkonnas Ticketer.

Tavapileti hind eelmüügist on 18 eurot. Lisaks on võimalus ERKI-t toetada, ostes 50-eurose pääsme. Toetajapilet garanteerib sissepääsu eelisjärjekorras, parima vaatega istekoha ning tervitusjoogi.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar