Värske moeloome POP-UP pood

Möödunud laupäeval, 30. mail, toimus Kristiine Keskuses ERKI Moeshow POP-UP pood, kus sai uudistada varasemalt lavalaudadel nähtud ERKI 2015 kollektsioone.

Lisaks rõivaste proovimisele ja moeloojatega tutvumisele oli avatud ka võimalus noorte disainerite loomingut endale soetada. Kohapeal valiti välja veel lisaks kaks kollektsiooni, kes koos peapreemia võitjaga, Kristel Kuslapuuga, pälvivad tasuta fotoshoodi XL Studios koos Living Models modellidega.

Premeerituteks osutusid Teele Koel kollektsiooniga “Warmth of Heritage” ja Tauri Västrik kollektsiooniga “How many levels do you need?”.

Kahel väljavalitud disaineril on võimalus oma kollektsiooni pildistada lasta XL Studios koos profifotograafi ning särtsakate modellidega Living
Modelsi ridadest.

ERKI Moeshow on Eesti üks menukamaid moeüritusi, mille pikk traditsioon ulatub 33 aasta tagusesse aega. Igal aastal astub lavalaudadele disainereid nii Eesti eri paikadest kui ka välismaalt. Ühe õhtuga saab ühendatud disain, koreograafia, visuaalne ja heliline kunst, et tuua vaatajateni parim moevaatemäng.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar