ERKI Moeshow otsib modelle!

40. juubeliaastat tähistav Eesti moemaastiku omanäolisim sündmus ERKI Moeshow otsib modelle 11. juunil toimuvaks showks.

ERKI_Martin_Buschmann

Foto: Matrin Buschmann

Modellide casting toimub 22. aprillil kell 14.00-16.00 Viru Keskuses, aadressil Viru väljak 4/6. Kohapeal toimub registreerimine, mõõtmine, pildistamine ning osalejatel on võimalus näidata catwalkil juhtnööride järgi oma kõndimise oskust. Modelliotsingul on kohapeal nii disainerid kui modelli- ja castinguagentuur Agency Icon. Osalema on oodatud kõik vähemalt 15-aastased noored, kes on täpselt sama julged kui ERKI ise.

Castingule tulles palume selga panna neutraalset tooni mustrita/logodeta t-särgi/topi/kleidi. Jalga panna kitsad või lühikesed püksid/seelik ja tennised. Lisaks peavad juuksed olema värskelt pestud ning pale loomulik ehk ilma jumestuseta, kerge meik küll lubatud. Tüdrukutel palume kaasa võtta olemasolul kontsakingad ning pikkade juuste puhul juuksekummi.

Et ERKI lavatagusest elust-melust aimu saada soovitame enne castingule tulemist külastada fotograaf Martin Buschmanni fotonäitust “Võimalus olla sina ise?” galeriis Positiiv. Buschmann, kes on aastaid ERKI toimumist kaamersilmale jäädvustanud, avab vastavatud näitusel oma fotokunsti läbi moeetenduse korraldamisega kaasnevaid momente ja emotsioone. Sellest kõigest saab osa 14. aprillini, tööpäevadel kell 14.00-18.00.

Castingust osavõtmise soovi korral leiate aga rohkem infot SIIT.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar