ERKI Moeshow juba sel laupäeval!

Selleaastase unustamatu ja Eesti suurima üheõhtuse avaliku moeshowni on jäänud vaid loetud päevad. ERKI avab enda mikroriigi piiri juba sel laupäeval, 21. mail Kultuurikatlas. Piirivalve alustab moegurmaanide passide kontrollimist kell 19.00, esimesed kollektsioonid ning modellid astuvad lavalaudadele 20.00. Meeliülendava moeshow lõpetab ERKI ametlik afterparty, mis otseloomulikult toimub Kultuurikatla aias, PADA-s. See on õhtu, millest Sa lihtsalt ei tohi ilma jääda!

ERKI kaardistab moeterritooriumi

 

Sel korral jõuavad lavalaudadele 26 omanäolise disaineri loomingud, mille valis välja ekspertidest koosnev žürii. Teiste seas võib näha ka kolme välisdisaineri poolt loodud kollektsiooni. Koostöös Playluggage’ga tunnustatakse üht kõigist lavalt läbi käinud kollektsioonidest ERKI Peapreemiaga.

Sul ei ole veel ERKI passi, ent soovid kõigest sellest osa saada? Rikkaliku piletipaki soetamiseks eelmüügist on jäänud veel neli päeva! Uuri rohkem: https://erki.artun.ee/2016/

ERKI piletipakk sisaldab endas palju vinget, alustades mikroriigi passist ja rahast, ning lõpetades erinevate toodetega, mille on moeshow jaoks välja pannud Eesti Kunstiakadeemia, Vipline, Maiasmokk, Exit Room, Blistex, Warpaint, Make-Up Studio, Tokumaru Ramen & Sushi, Kangadžungel, The Body Shop, Absolute Dry, Gefilus ja Eluvägi. Paki toimetab kohale Itella SmartPOST.

Pikk teekond ERKI-ni hakkab lõppema, ning juba sel laupäeval avab kaua loodud mikroriik enda piirid kõigile moehuvilistele!

Vaata ERKI Moeshow teaserit:

Info show ja piletite kohta leiad ERKI Moeshow kodulehelt.

Lisa kommentaar