Erakordne moeseiklus

7. mail toimub Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis Mood-Performance-Tants (MPT) moelavastus „Chapter 18”, millega tähistatakse Eesti ainulaadse moeplatvormi täisealiseks saamist. Inspireerituna muinasjuttudest ning unenäolisest mõttemaailmast läbib MPT lapseliku rännaku, et jõuda uue peatükini täiskasvanueas.

mpt

Foto: Caroline Sada

Tubina saali täidab üheks õhtuks vaatemänguline moelavastus. Lavastaja ja koreograaf Jaan Ulst viib külastajad võlumetsa, kus leiab aset erakordne moeseiklus. Külastajate ette laotub kirev maastik täis tantsu- ja performance-kunsti, millele loob visuaalselt lummavad valgusvormid valguskunstnik Taavi Toom. Muusikainstrumendid paneb imepäraselt kõlama helilooja Ardo Ran Varres.

Andekate noorte loodud 11 ühis- ja üksikkollektsiooni jutustavad isikupärase muinasloo, mille peategelasteks on 76 ebamaist modelli ja tantsijat. Atmosfääri loob lumivalge võlumets, mille varjatud värvidest ning varjunditest ilmuvad troopilised korallrifid, kõrbetaimed ja jäälilled.

MPT piletid on piiratud koguses saadaval Piletilevi eelmüügis. Etenduse päeval ei saa pileteid kohapeal soetada. Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli uksed avatakse külastajatele kell 20.30 ning moelavastus algab kell 21.00. MPT ametlik afterparty toimub Athena keskuses algusega kell 23.00. Peaesinejaks on indie-electro-pop artist NOËP ning plaate keerutavad DJ MÖLS ja DJ Kashu. MPT etenduse piletiga on järelpeo pääse soodushinnaga.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar