Elegantne luksusmood

Luksusbränd Max&Moi esitleb teisipäeval, 4. oktoobril Niguliste muuseumis oma värskeimat sügis-talvist kollektsiooni. Moehuvilisteni jõuab naiselikke võlusid hindav ajatu elegants, mis seab esikohale kvaliteedi ja eksklusiivse materjalivaliku.

maxmoi

Foto: Max&Moi

Max&Moi 2016. aasta sügis-talvist kollektsiooni iseloomustavad kašmiirkampsunid, figuuri paitavad nahkpüksid, võluvad siidpluusid ja kargeid sügistuuli trotsivad mantlid. Orelimuusika saatel kõnnivad Niguliste muuseumi lavalaudadel peened šampanjatoonid käsikäes eri varjundites halli ja õrnade pastellidega.

Max&Moi moebränd kuulub Lederer gruppi, mis on Prantsusmaal loodud 1925.aastal, omades põlvkondade pikkust kogemust luksuskaupade äris.

Brändile iseloomulik detailitäpsus ja hoolega valitud materjalikooslused toovad rõivakunsti austajateni prantslasliku karakteristikaga ajatu klassika. Tänaseks enam kui 30 riigis tegutsev Max&Moi hindab moes ennekõike lihtsa joonega lõikeid ja mugavust, kuid kombineerib neid julgelt eksklusiivsete materjalidega.

Moebrändi Max&Moi esinduskauplus asub Tallinna vanalinnas aadressil Väike-Karja 12.

Kõigi Femme lugejate vahel loosime kahele inimesele (koos kaaslasega) välja kutsed. Selleks, et loosis osaleda, palume kirjutada silvi@femme.ee, kus asub Tallinnas moebrändi Max&Moi esinduskauplus, ning lisada juurde oma kontaktandmed.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar