Elamuslik rõivadisaini etendus

Tallinna Disainiöö festival kulmineerub viimasel päeval, 18. septembril eksklusiivse ning elamusliku rõivadisaini etendusega DOM, kus esitletakse eestimaiseid põnevaid rõivabrände.

DOM – DISAIN ON MOES käsitleb omal äraspidisel viisil ühelt poolt rõivadisaini kui ka muud moekaupa ning teisalt toob esile erilised, disainile kohaselt hooaegade ülesed omadused. Need on rõivad, mis on loodud kestma kauem kui moetrendid. Need on riided, mis on loodud säilima ning rajama oma stiilisuundasid ning moetsükleid, mis astuvad kaasaegsest peavoolumeediast sammu edasi ja oma väärtust pikemalt alal hoiavad. Need riided on nii iluks kui ka eluks.

DOM  toob publiku ette kolme eriilmelise Eesti brändi loomingu. Saame näha disainer Katrin Kuldma eksklusiivse ning luksusliku kaubamärgi Amanjeda talviste ülerõivaste kollektsiooni, mis presenteerib erakordselt kvaliteetseid kangaid laitmatu disaini kütkes.

amanjeda

Foto: Carolina Sada

Ivo Nikkolo väljapeetud urbanism ja ajatu garderoobi täiendus väljendub eksklusiivsetes mudelites – vähem, aga väärtuslikum.

ivonikkolo

 

Woolishi skandinaavia-hõngulised villased meesterõivad on need, mis oma praktilisuse ja naturaalse materjali tõttu sobivad siinse kliimaga hästi ning võiks pürgida garderoobi klassikuks.

woolish meestekollektsioon

 

Rõivadisaini etendus DOM – DISAIN ON MOES
18.09.2016 kell 15.00
Kultuurikatlas Põhja pst 27a.

Kultuurikatla musta saali pääseb sisse pool tundi enne etenduse algust. Moepõik ning Disainitänav on avatud terve päeva.

Etenduse DOM piletid on juba saadaval eelmüügis ning kohapeal infolauas.
Rõivadisain etenduse leiad ka Facebookis.

Lisa kommentaar