Eksklusiivne moekontsert

20.-21. novembril toimub Kultuurikatla uues Black Box saalis Reet Ausi moekontsert “Trash to Trend”, tuues kokku keskkonnateadliku disaini ning improvisatsiooniliste proovide käigus haruldase koosluse poolt loodud muusika. Moekontserdi üks olulisi eesmärke on koguda piletituluga toetust Lilleoru Teadliku Muutuse Kunsti Kooli ehituseks. Mõlemat tegevust seob ja iseloomustab keskkonnateadlik käitumine.

Moekontsert

 

Reet Ausi moekontsert toob kokku keskkonnateadliku disaini ja originaalmuusika, mille loojateks ja esitajateks on Reet Aus, Tõnis Mägi, Jarek Kasar, Anne Türnpu, Eva Koldits, Hendrik Kaljujärv, Kärt Johanson ja Maret Mursa. Videokunstnik on Emer Värk. “Trash to trend” liidab üheks disaini, mõtlemapanevad videokaadrid moetööstuse mõjust meie elukeskkonnale ja kõige olulisema: improvisatsiooniliste proovide käigus haruldase koosluse poolt loodud muusika. Moekontserdiga lauldakse lahti Kultuurikatla uus Black Box saal ning piletituluga kogutakse toetust Lilleoru Teadliku Muutuse Kunsti Kooli ehituseks.

Lilleorus kerkiv Teadliku Muutuse Kunsti Kool on hea näide sellest, kuidas rakendada taaskasutust ka arhitektuursete lahenduste puhul. Sven Koppel ja Ain Padrik on uue kooli projekteerimisel aluseks võtnud Põhuteatri puitkonstruktsiooni, mis oleks muidu pärast lammutamist prügimäele viidud. Tegemist on seni suurima roopakkidest ehitisega Eestis. Kool ehitatakse vabatahtliku panuse ja ühisrahastuse toel, hetkel on projekt ka Hooandjas. Uus kool soovitakse avada 2018. aastal kingitusena Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Lilleoru keskus asub Aruvalla külas Rae vallas Harjumaal (www.lilleoru.ee).

Kontsert on laval vaid kahel korral ‒ 20. ja 21. novembril kell 19.00. Piletid müügil Piletilevis

Lisa kommentaar