Ehtsa käsitöö kiituseks

Koos ametliku kollase koera aasta saabumisega alustab Femme Salongiõhtute sari juba oma 9. hooaega. Esimene inspireeriv kohtumine toimub neljapäeval, 15. veebruaril kell 19.00 disainer Stella Soomlaisiga temanimelises stuudios (Telliskivi 62).

Foto: Tõnu Runnel

Tunnustatud nahktoodete disainer väärtustab kõrgelt ehedat Eesti disaini, millesse panustab ka ise kvaliteetsete nahast aksessuaaride loomisega, järgides ringmajanduse põhimõtteid. Nii on tema kotid kergesti hooldatavad, materjal taaskasutatav uuteks toodeteks ja ostu asemel on võimalik kotti rentida. Stella Soomlaisi nahastuudio asub Telliskivi Depoo alal, kus peale tööruumide on tal ka esinduspood, mille seinad teenivad foto- ja kunstigalerii eesmärki. Peale selle toimuvad tema stuudios ka erinevad töötoad ja kohtumised teiste inspireerivate loomeinimestega.

Salongiõhtul räägib Stella lähemalt oma brändi loomise ja arendamise rõõmudest ning valudest – pingutuse ja pideva stressi kõrval on kuhjaga väikseid võite ning võimalus kogeda tõelist rahulolu kellegi unistuse realiseerumisest. Samuti kõneleb tunnustatud disainer lähemalt oma disainipõhimõtetest, naha kui materjali omadustest ja töö muutumisest ajas. Kuulajateni tuuakse info üha rohkem kõlapinda leidva ringmajanduse kaasamisest disaini ja ettevõtlusesse.

Kohtumisõhtul on poes erihinnad ning ühel kohalviibijal on võimalik hea loosiõnne korral võita endale disaineri väiketoodete komplekt.

Salongiõhtut täiustab klaasike veini.

Õhtu osalustasu on 15.- eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee

Inspireeriva kohtumiseni!

Lisa kommentaar