Ehtetöötuba tõelistele naistele

Sel laupäeval, 26. märtsil kell 17.00‒20.00 toimub vanalinnas Emma Leppermanni õdusas stuudios (Vene 6) ehete valmistamise töötuba, mida juhendab ehtekunstnik Jana Einard, kes on armastatud ehtebrändi NARD looja ja materjaliõpetuse õpetaja.

Jana

Fotol ehtekunstnik Jana Einard

Jana Einardi loomingust võib välja lugeda tema lähedust loodusega ning naiselikku materjalitunnetust. Eksootilised kristallid ja pärlid, põimituna eestimaise õunapuu, naturaalnaha ja müstilise musta tammega, on juba mitmeid aastaid olnud Jana lemmikmaterjalideks NARD ehtekollektsioonide loomisel.

Nard2

Fotol NARD ehtekollektsioon

Poolvääriskivid ja nendest valmistatud ehted annavad jõudu ja omavad imelist tervendavat väge. Töötoas räägib Jana poolvääriskivide maagilistest omadustest, ehete puhastamisest, laadimisest ja hooldamisest. Hea sisetunde ja vajaliku info põhjal valitud kristallide kombineerimine ehteks annab võimaluse luua vajaliku väega talismani.

Jana juhendamisel saab 26. märtsil toimuvas töötoas valmistada käevõrusid-väevõrusid, kõrvarõngaid, prosse, peaehteid ja keesid. Kuna Janat on alati inspireerinud silmapaistvad naised ajaloost, muinasjuttudest, kirjandusest ja filmidest, siis laupäevase töötoa muusaks on haldjalik Joni Mitchell.

joni-mitchell (1)

Osalustasu on 15 eurot + ehte valmistamiseks valitud materjalid. Materjalideks on erinevad poolvääriskivid, naturaalnahk, õunapuu, must tamm, pärlid ja naturaalsiid. Metalldetailid on hõbetatud, kullatud ja hõbedast.

Palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 26. märtsiks, kirjutades silvi@femme.ee Küsimuste korral helistada 522 9088.

Lisa kommentaar