Ehtekunstnikud tähistasid vabariigi sünnipäeva

Eesti armastatud ehtekunstnikud kogunesid eile Viru Keskuse aatriumisse, kus Tanel Veenre, Birgit Skolimowski, Lummus, New Vintage by Kriss, Soma, Hyrv, Wooch ja Aegaon esitlesid vabariigi juubeliks sündinud pidulikku erikollektsiooni. Eesti ehtekunstile tuli austust avaldama arvukas publik, teiste seas ka Eestit külastav supermodell Carmen Kass. Ainulaadne sündmus toimus Goldtime juveelikaupluse ja Viru Keskuse koostööna.

“Minult on sageli küsitud valges värvigammas ehteid, kuid seni ei ole see mind lõplikult kõnetanud. Erikollektsiooni loomisele mõtlema hakates vaatasin parasjagu aknale tekkinud habrast härmatiseloori ja nii saidki meie trikoloorivärvides kõrvamarjad lumise härmatisekuue,” rääkis oma valminud ehtekollektsioonist armastatud ehtekunstnik Tanel Veenre.

Ehtesõpradest koosneva publiku ees andis Goldtime üle ka toetuse ehtedisainer Kriss Eglite “Mine Metsa” projektile, millega Eesti metsadesse lisandub 2000 puud.

Goldtime ostujuht Aveli Kippari jagas tunnustust Eesti ehtedisaini kvaliteedile ja erilisusele: “Kuigi kodumaine disain on auväärne ehtekandja kaunistajana igal ajal, siis seda ainulaadset kollektsiooni, mis andekad Eesti ehtekunstnikud on just sajandaks juubeliks loonud saab vaid nüüd ja praegu nautida ja endale kinkida.”

Lisa kommentaar