Eesti moedisaini showroom

Möödunud nädalal toimus Oksana Tanditi esindussalongis pidulik avaüritus, mis pani aluse Eesti moedisaini edendavale projektile „Külalisdisainerˮ. Nüüdsest on esindussalongist lisaks moekunstniku enda loomingule võimalik leida ka teisi originaalseid Eesti moebrände. Suvehooajal on koostöös moepoega ZERO valikus Kätlin Kaljuvee, Jukocute’i, MyaMooni ja Playluggage’i disaintooted, sügisest lisanduvad juba uued brändid ja disainerid.

„Tänan kõiki külalisi, ning kutsun kõiki senisest enam toetama meie oma moekunsti ja disaini. Eestis on väga palju andekaid tegijaid, kes loovad just teile. Ootame teid kõiki esindussalongi külla endale kaunist suveriietust ja sinna juurde sobivaid aksessuaare valima,ˮ rääkis Oksana Tandit.

Oksana Tandit on Eesti üks tuntumaid moeloojaid, kelle selgelt äratuntav käekiri ja detailide rõhutamise oskus on lummanud kliente juba üle kümne aasta. Oksana selle suve mereteemalise kollektsiooni „Piraat Alvildaˮ hitiks on villabukleest ankrunööpidega kleidid. Disaineri esindussalong asub Tornimäe 5, kuhu suvel on külastajad lahkesti oodatud tööpäeviti kell 11.00‒17.00.

Lisa kommentaar