Eesti mahemoe bränd KiRiVOO osaleb juhtival moemessil

10.-12. veebruaril toob London Olympia messihallis toimuv moekaupade mess Pure London kokku omaala professionaalid ning esmakordselt ajaloos avab keskkonnasõbralikele brändidele eraldatud sektsiooni.

Foto: Mardo Männimägi

Antud messi raames on brändidel võimalik esitleda oma loomingut ja toodangut, arendada koostööd rahvusvaheliste edasimüüjatega ning osaleda informatiivsetel seminaridel. UK oodatumale messile tuleb osalema 700+ moebrändi üle maailma, kuid vaid valitud eetilise ja keskkonnasõbraliku missiooniga silma paistnud moeloojad saavad esile toodud, nende seas ka Eesti oma bränd KiRiVOO. KiRiVOO asutaja ja brändijuhi Ines Karu-Salo sõnul otsustati osalemiskutse vastu võtta, et ekspordivõimekust kasvatada.

KiRiVOO esitleb messil tervet tootevalikut, mis on suunatud teadlikule ja tugevale naisele, kes hindab kvaliteeti ja armastab kanda eksklusiivset ja ajatut stiili. KiRiVOO rõivad toodetakse naha- ja keskonnasõbralikest kangastest ning professionaalsete käsitööõmblejate käe all Tallinnas. Käesoleval sügisel esitles KiRiVOO oma kollektsioone Tallinna moenädalal ning 2017. aastal Londoni moenädalal.

KiRiVOO kaupu on võimalik soetada www.kirivoo.com veebipoe ning veebruarist ka Tallinna Kaubamaja ja Tartu Kaubamaja kaudu.

Lisa kommentaar