Eesti ehte- ja moedisainipidu

Eesti moe- ja ehtedisain vallutab Tartu, kus kaunilt kosmilisel moesõul paneb kogu ilu ja disaini helikeelde MEISTERJAAN.

goldtime_DC2I5255.jpg

Foto: Erlend Staub

Kõik Eesti disaini austajaid on kutsutud 9. septembril kell 17 Tasku aatriumisse osa saama rahvusvahelisest ilupäevast, kus tehakse suur kummardus Eesti rõiva- ja ehtedisainile ning Goldtime tähistab oma kümnendat auväärset ja säravat tegutsemisaastat.

Moedisanerid Aldo Järvsoo (Embassy of Fashion), Tiina Talumees, Iris Janvier ja Liisi Eesmaa Vallutavad lava oma lendlevate rõivastega, mida täiendab mainekate Eesti ehtekunstnike looming. Kaubamärgid Baltman ja Bastion näitavad uue hooaja kollektsioone.

Moesõul esitletakse Eesti tuntud ehteloojate Tanel Veenre, Birgit Skolimowski ja Sofia Halliku ning kaubamärgi Lummus ehteid. Põnev saab olema ka Tartu õpilasfirmast välja kasvanud Woochi käekellade esitlus.

Etenduse juhatavad sisse Rütmika iluvõimlejate rühm Bellagrazia, kes on kahekordsed Eesti meistrid iluvõimlemises rühmakavades kurikatega. Esmakordselt tuleb esitamisele uus kava.

Eesti moe- ja ehtedisaini sündmusel loositakse külaliste vahel välja kingitused ehtekunstnikelt.

Reedel kl 12–19 ja laupäeval kl 11–16 on Tasku aatriumis kõigile disainiaustajatele avatud pop-up kauplus M.O.M Moeloojad On Majas, mis pakub võimalust tutvuda mainekate moeloojate loominguga.

Modellide ja Eesti disaini ilu aitab säravamaks muuta Make Up Store ja juuksurisalong Duglas.

Lisa kommentaar