Eesti ehte disainisümfoonia

Disainihuvilised, tõtake osa saama erakordsest moe-etendusest, kus kõik pilgud on suunatud vaid ehetele ja aksessuaaridele. Esmakordselt kogu Tallinn Fashion Week’ i ajaloos pühendatakse etendus ehetele, mille on loonud kodumaised disainerid ning loojad. Sügav kummardus Eesti ehteloojatele.

lummus_vosailu

Lummus, võsailu

Eesti ehtedisain ehitab sillad kunstnike ja ehtekunsti kandjate vahel ning toob nad teineteisele lähemale. “Meie jaoks on alati väga oluline olnud uute trendide loomine Eestis ja täna võib selgelt välja öelda, et Eesti ehtedisain on muutunud meil trendiks. Meie soov on, et Eesti andekate kunstnike looming oleks lähemal moeteadlikule kliendile ning kõik see on väärikalt presenteeritud nii meile endile kui ka välismaisele disainiaustajale. Kaunis ehteloome on igas väikses detailis piece of art. Ilusates ehtes on maagilised sõnumid maailmale.” võtavad Eesti Ehtedisaini projekti kokku Goldtime juveeliosakonna ostujuhid Aveli Kippari ja Kristiina Kõllo.

veenrevoodooTVJ-Voodoo-Paradiis-3.jpg

Tanel Veenre looming

Esimene TFW ehete show saab kindlasti olema üllatuslik, sest oleme kokku pannud 8 erineva disaineri loomingu. Tee ühtse show loomiseks oli väljakutse ning kõikide loojate nägemus ühte sulatada oli igati põnev protsess. Stilistina ütleb sõna sekka noor ja andekas  Katrin Aasmaa. Ta õpib hetkel Eesti Kunstiakadeemias moedisaini. “Tegelen meestemoe disainiga, esitasin oma kollektsiooni ka eelmine kevad Tallinna moenädalal. Kes seda showd nägi, teab kindlasti, et mulle meeldivad väga erilised aksessuaarid  ning seetõttu on mul meeletult hea meel teha see aasta koostööd Goldtime’iga!”, ütleb Katrin ise.

Kirg ehete ja disaini vastu on avanud akna, kust voolab uudset, kui ka värsket kevadist õhku. Tuulutatud saab kõik seni traditisooniline- Eesti ehte disainisümfoonia etendus on raamist väljas ja laval sünteesitakse ehte, kella, disaini kandmisest uusi maailmu.

Eesti ehete ilu tuleb esitlusele Tallinn Fashion Weeki reedesel päeval, 17. märtsil kell 19.30 kui Hilton Tallinn Park hotelli moelavale jõuab Goldtime’i moeetendus “Eesti ehte disainisümfoonia”.

Lisa kommentaar