Eesti disainerid tutvustavad oma loomingut

Homme, 7. märtsil avavad mitmed Loomeinkubaatoris tegutsevad eesti disainerid üheks õhtuks oma stuudiote uksed, et tutvustada huvilistele oma loomingut ning müüa heade hindadega Eestis käsitööna valminud tooteid.

demoog

Foto: Ken Oja

“Ettevõtmise eesmärgiks on luua otsekontakt kõikide inimestega, kes on meie käekäigu vastu huvi tundnud, aga ka nendega, kes meist veel midagi ei tea. Kuna Loomeinkubaator on kodu niivõrd paljudele andekatele ja tublidele eesti disaineritele, oli ühise tutvumisõhtu korraldamine vaid aja küsimus,” sõnas ürituse üks korraldajatest, DeMoog Design House disainer Meelika Tammeveski.

Avatud uste õhtul tutvustavad ja müüvad oma loomingut ühtekokku viis mainekat eesti disainerit. Oma töökoja ukse avab nahast lipsude ja lipsuaksessuaaride bränd DeMoog Design House, kes õpetab muuhulgas huvilistele, kuidas valmib üks ehe nahast käepael. Maitseelamusi pakub Eestis kasvanud kõrvenõgestest väetoidu valmistaja Hiid.life.

Oma loomingut tutvustavad ka põhjamaise disainiga rõivabränd EllenRichard, naiste ja tüdrukute rõivabränd TORINA, karus- ja lambanahksete kasukate tootja Furlin ning unisex disainkottide bränd miDeer.design.

Õhtu jooksul toimuvad põnevad töötoad ning loositakse välja mitmeid auhindu. Kõikidele toodetele kehtivad erakordselt soodsad hinnad.

Eesti disainerite avatud uste päev toimub homme, 7. märtsil Loomeinkubaatori C-korpuses aadressil Veerenni 24, uksed on avatud kella 16-19ni. Ürituse FB lingi leiab siit.

Lisa kommentaar