Eesti disain sõidab Viljandisse!

Naistepäeva eel, 7. märtsil, avatakse veebiajakirja Femme eestvedamisel Viljandis, Uku keskuse aatriumis Eesti disainerite väljapanek, kus saab näha ja soetada säravate Eesti disainerite loomingut. Tootevalikust leiab nii ehteid, rõivaesemeid, head autoridisaini kui ka väikeseid sisustusaksessuaare. Eesti disaini müük toimub kell 12.00–16.00.

IMG_0335

Woolish. Foto: Kristiin photoraphy

Väljapanekul on esindatud: kodumaine moebränd Donna Nordica, mis pakub moodi põhjamaisele naisele, lõbus ja mitmeotstarbeline rõivaese TUUB, Eesti Disainimaja, kes esindab Eesti loomeinimeste väljapaistvat autoridisaini sisustusaksessuaaridest moeni, E4 Disaini ehted, Terje Meistersoni disain, Harutuse taaskasutatud nahast kotid, Katrin Põdra imelised helmestikandis ehted, soojade kudumite valmistada Woolish ning puidust lipsude tegija Šikk ja Liina Veedla, kes valmistab vilditud susse ja ehtekarpe.

Tuju laulab ilusaks Karl-Erik Taukar, suu teeb magusaks Magusatuba ning päeva juhib Kristjan Lüüs.

Kohal on stilistid, kes annavad Sulle parima soovituse Uku keskuse kevadkollektsioonide valikust. Viimase viimistluse täiuslikuks iluks teeb Avoni jumestuskunstnik, kes paneb näo kevadiselt särama ning tutvustab uusi tooteid ja meigitrende! Kohal on ka juuksurid, kes jagavad nõu, kuidas suurema vaevata soenguid sättida.

Mõnusat meeleolu ja stiilseid külastajad jäädvustab fotograaf, kelle tehtud pilte saab hiljem uudistada juba Femme lehelt.

Niisiis, võõpa huuled punaseks, jäta tagasihoidlikkus koju ning tule Uku naistekale!

Vaata kogu ürituse lehekülge siit

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar