Eesti disain Pärnus

Tallinn Design House koostöös Villa Ammendega avab Pärnus juba viiendat aastat järjest pop-up butiigi, mille raames tuuakse kohale tõelised pärlid Eesti disainimaastikul.

TDH Pop-up butiik'19_2250x1260-uus

Foto: Erakogu

Butiigis on esindatud nii suvised rõivad ja aksessuaarid, kui ka juba uued sügiskollektsioonid. Garderoobi on võimalik rikastada uute rõivaste ja aksessuaaridega, osad brändid üllatavad ka suvelõpu pakkumistega.

Pop-up butiik on avatud 6.-10. augustini kell 12:00-20:00 Villa Ammendes, Pärnus.

Butiigi kulminatsiooniks on reedel, 9. augustil toimuv “Suveõhtu kokteilide ja moega”. Üles astuvad neli rõivabrändi: Alpaka, Castlebird & Rose, Seasoned Traveler ja Woom. Aksessuaaridega täiendavad Framed by Karl, MyaMoon ja Uncle Paul.

Saladuskatte all võib öelda, et traditsioonilist catwalki seekord ei toimu, ees ootab hoopis uutmoodi kollektsioonide tutvustus. Alati särtsakas õhtujuht Terje Telling juhib vestlushetki disaineritega, et koos paljastada kollektsioonide loomise telgitaguseid.

Mõnusat suvist atmosfääri loovad Villa Ammende peakoka Herkki Ruubeli loodud suupisted, mis kindlasti üllatavad oma hõrkuse poolest. Tervitusjook on Peenjoogivabriku Nudist poolt ning lisaks on kohal Prike baarmen, et saaksid valida oma lemmik signatuurkokteili ja tajuda moe terviklikkust kõikide enda meeltega!

Suveõhtu kokteilide ja moega toimub reedel, 9. augustil kell 18:00-20:00 Villa Ammendes, Pärnus. Pileti hind 39€. Pileteid on juba võimalik soetada Villa Ammende kodulehelt.

Kohtumiseni Pärnus!

Lisa kommentaar