Disainiturg Kellawärk tuleb taas!

Juba järgmisel laupäeval, 7. detsembril kell 11-16 toimub Tartus jõulueelne disainiturg Kellawärk, kus akustilise kontserdi annab ansambel Curly Strings.

Foto: Krõõt Tarkmeel

Disainiturg Kellawärk toimub sellel aastal juba kümnendat korda, mistõttu on tegemist eriti erilise sündmusega. Nii pika ajalooga disainiturgu teist Eestis polegi. Juubelihõngulist turgu toetab ka populaarne bänd Curly Strings, pakkudes disainituru külastajatele võimalust osa saada akustilisest kontserdist.

“Tartu on kodulinn kolmele meie bändi liikmele ja siin on alati rõõm esineda. Disainituru külastamine on muutunud minu jaoks traditsiooniks ja oleme kõik kodumaise disaini austajad. Turul oleme väljas ka oma fännitoodete letiga, kuhu hulka kuulub mitmeid tooteid, mis loodud koos noorte Eesti disaineritega,” sõnab Curly Stringi laulja Eeva Talsi.

Lisaks akustilisele etteastele saab disainiturult soetada ka CurlyStringsi tuliuut plaati “Sümfooniline Curly Strings”, kus kõlab ansambli looming üheskoos Üle-Eestilise Noorte Sümfooniaorkestriga. Peale minikontserti jagavad ansambli liikmed ka kõigile soovijatele autogramme.

Kellawärk toimub 7. detsembril kell 11-16 Sõbra majas (Kalevi 24, Tartu). Kohal on parimad disainereid üle Eesti. Curly Stringsi kontsert algab kell 13.00 ja on kõigile nautlejatele tasuta.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar