Diana Arno avab esinduspoe

Sel neljapäeval, 21. mail avab naisterõivaste bränd DIANA ARNO Tallinna vanalinnas, aadressil Väike-Karja 1 oma esinduspoe. Avamisega saab teoks brändi ammune unistus, mis seni oli viibinud peamiselt sobivate ruumide leidmise tõttu.

dianaarno

Foto: Diana Arno

Kolimine Väike-Karja tänavale, millest on viimastel aastatel kujunenud omamoodi väikeste disainerpoodide kvartal, tundus esimese peatuspaigana igati õige valik. Avatavas poes on võimalik tutvuda DIANA ARNO värskeima loominguga, kus hetkel domineerivad kevadiselt helge meeleolu, pastelsed toonid, kaunis print ja romantilised detailid. Inspireerituna loodusest ja selle motiividest, ütlevad kollektsioonis oma sõna sekka nii linnud kui ka lilleõied. Materjalidest domineerib ennkõike naturaalne valik siidi, villa ja puuvilla, ent ei puudu ka üdini naiselikud pitsdetailid ja jõulisemad värvikooslused.

DIANA ARNO rõivastes kohtuvad nii inpireeriv vastuolu kui ka võluv kooskõla. Ühteaegu on käimas nii duett kui duell, kus on esindatud nii tumedates toonides salapära kui ka ergas, värvikas ja sensuaalne loomus. Esinduspoe avamisega Väike-Karja tänaval avatkse uus kõnekas etapp brändi teekonnal ning suunatakse otsiv pilk välismaistele turgudele.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar