Boheemlus ja šikk suurejoonelisus

Kadri Kruus tutvustas eile uut kollektsiooni V, mis on järjekorras naha- ja kotidisaineri viies. Disainer selgitab kollektsiooni nime tagamaid: “Minu stuudiol on käimas viies hooaeg, V sümboliseerib ka viiendat terviklikku kollektsiooni ning aasta 2015 lõpuski on number viis.”

Tekstuuriga nahk on vormitud erinevate suurustega ning vormidega kottidesse, clutchidesse ning  vöödesse. Need on aksessuaarid, kus suurlinlik pompöössus on kombineeritud praktilisuse ja sportlikkusega. Kotid ja vööd “käituvad” vastavalt sellele, kuidas kandjal vaja on ning sõltuvalt outfit’ist.

Sügistalvises kollektsioonis on kaks eristuvat sarja – BOHO ja EGO, milles peegelduvad elegantne boheemlus ja vastandina šikk suurejoonelisus. Kogu kollektsiooni saad uudistada allolevast galeriist

Boho ühendab muretud suvelõiked asjalike sügiseste toonide ja rustikaalse nahaga. Ideed mahuvad ära, käed jäävad vabaks ja ruumi jääb ka ühe juulikuud meenutava peoõhtu jaoks. Kuid vahel tuleb unustada kõik muu ja mõelda ainult enda peale. Eriti, kui asi puudutab käekotte. Igal EGO kollektsiooni kotil on oma funktsioon – järelikult iga naine ju mitte lihtsalt ei taha neid, vaid tal on neid päriselt vaja. Kõiki.

Kadri Kruusi uus kollektsioon on alates 4. septembrist müügil kotidisaineri stuudios ja showruumis (Tartu mnt 81K, Tallinn) ning veebipoes www.kadrikruus.com.

Lisa kommentaar