#BLOGGERSMARKET

Täna, 15. novembril leiab restoran-klubis HETK aset esmakordselt toimuv #BLOGGERSMARKET. Tegemist on seitsme tuntud moeblogija poolt ellu kutsutud üritusega, kus blogijad avavad oma riidekapi ja lasevad kirbuturu raames soetada kõikidel soovijatel oma kunagisi rõiva- ja aksessuaaride lemmikuid.

bloggersmarket_instagram5

 

Esmakordselt toimuval #BLOGGERSMARKET’il on oma rõivaid, jalanõusid ja aksessuaare müümas blogijad Aljona Sokolovskaja, Anna Elisabeth Vaher, Britta Talving, Helene Vetik, Lucine Ayanian, Mari-Liis Suvi ja Merily Leis. „Taolise ürituse idee ja vajadus sündis blogijate vahel ühiselt jagatavast murest – rõivaid ja aksessuaare on aastate jooksul kogunenud ebapraktiliselt palju ning on aeg teha riidekapis tõsine puhastus,“ selgitas ürituse sünni tagamaid Britta Talving .„Seega leidsime ühiselt, et parim variant on kõik üleliigne soodsate hindadega kirbuturu raames müüki panna.“ Talving rõhutab ka, et kokkuleppeliselt ei ületa ühegi blogija #BLOGGERSMARKET’il müüki tulevate toodete hinnad 20 eurot.

Lisaks rohkele kaubavalikule meelitab esimest korda toimuv #BLOGGERSMARKET ka kingituste ja janukustutajatega – esimesele 25 saabujale on välja pandud rikkalik kingikott, joogipoolise eest hoolitseb päeva jooksul FROOSH ja Vitamineral. Samuti on kohapeal võimalik tutvuda MÁDARA ja Sugar Me uusimate toodetega.

Üritusel müümata jäänud rõivad ja aksessuaarid annetatakse üritusejärgselt heategevusele.

#BLOGGERSMARKET toimub 15. novembril kell 12.00-17.00 restoran-klubis HETK. Sissepääs HETKe Rotermanni poolsest uksest.

Leia üritus ka Facebookist

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar