August esitleb uut kollektsiooni

Rõivabränd AUGUST esitleb sel laupäeval, 25. märtsil kell 13.00-15.00 disainipoes Tali oma uut kevad-suvist kollektsiooni. AUGUSTi asutaja ning disainer Äli Kargoja räägib veidi lähemalt brändist, uuest kollektsioonist ning tulevikuplaanidest.

August

Äli Kargoja. Foto: Virge Viertek

Eesti rõivabrändi August neljanda, kevad-suvi 2017 kollektsiooni keskmes on praktiliste töörõivaste hõnguga elegantsed siluetid, millele lisavad isikupära unikaalsed hoolikalt valitud ning jätkusuutlikult toodetud kangad – erilised variatsioonid bambuskangast kuni Augustile omase sertifitseeritud orgaanilise puuvillani. Esmakordselt kuuluvad kollektsiooni ka lambavillast kudumid.

AUGUST SS17_

Foto: Virge Viertek

Äli taotluseks oli kammitsemata tänavamoe elementide vormimine sundimatult shikiks tervikuks. Põhjamaiselt lihtsa ning rahuliku üldmulje taga on keerulised lõikelahendused ning Augustile isikupärased rõivadetailid, pidades silmas eelkõige kandja mugavust varjutamata ta isikupära. Oluline on välja tuua, et kogu disainprotsess on ideest viimistluseni aset võtnud Eestis.

AUGUST SS17

 

August on 2014. aastal loodud rõivabränd, milles ühinevad looduslikud kangad ning innovatiivne rõivadisain ning mis on pälvinud tunnustust nii kodumaiste tarbijate kui ka Eesti Moedisaini Liidu poolt. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisaini alase hariduse Pariisis Studio Berçot moekoolis. Pärast kogemust Nicolas Andreas Taralise (Pariis) ning Maison Martin Margiela (New York) ateljeedes naasis Äli 2014. aasta märtsis kodumaale, et viia ellu oma visioon kaunist rõivadisainist.

Sel päeval on võimalus on soetada ka tooteid AUGUST-i eelmistest kollektsioonidest kuni 60%-lise allahindlusega.

Muusikaga loob meeleolu Liisi Voolaid.
Kuumi jooke saab osta KOKOMO Coffee Roasters meistrite käest.

Lisa kommentaar