Moepäev “April Allure”

Kodumaine moebränd Iris Janvier korraldab neljapäeval, 9. aprillil kell 13.00 oma stuudios, aadressil L. Koidula 24-10, traditsioonilise ja kauaoodatud moepäeva „April Allureˮ. Üritusel saab nautida tujuküllast seltskonda, tähistada kevade algust ning soetada endale meelepärast moekaupa.

ilusroosa

Foto: Dmitry Knut

Seekord pakuvad oma loomingut mitmed tuntud moemargid. Uue kevadkollektsiooniga on väljas Iris Janvier. Kollektsioonis saate näha rohkem naiselikke jooni ja motiive, kergeid, lendlevaid kangaid, peent pitsi ja muid põnevaid elemente, mis panevad naiste südamed kiiremini tuksuma. Oodata on ka Iris Janvierʼi bestselleriks muutunud signatuurmudeleid, mis on sel korral helgetes, kevadistes toonides.

Värsket loomingut esitleb „Tiina by Tiina Talumeesˮ, kelle kevad- ja suverõivaste kollektsioon rõõmustab nii mustrite kui ka ühetooniliste kleitide austajaid. Kollektsiooni ilmestavad säravad, selged värvid ja mängulised mustrid ning see koosneb peamiselt väga praktilistest ja mitmeid kasutusvõimalusi pakkuvatest drapeeritud kleitidest.

Värvikate moeteostega üllatab Diana Arno. Tema kollektsioonis kohtub ettevaatlikkus julguse, tõsidus joviaalsuse ja jahedus keevaverelisusega. Diana Arno rõivad on mõeldud eneseteadlikele ja julgetele naistele, kes ei häbene näidata ka oma mängulist poolt, jäädes seejuures elegantseks ja üdini naiselikuks.

Eriliste ehetega kostitab Astrid Rajalo, kes lõi omanimelise brändi 2009. aastal. Brändile oma nime andmine ei olnud disaineri sõnul juhuslik valik. Kõik tooted, mida Astrid Rajalo on loonud, on tugevas seoses tema isikuga. Inspiratsioon tuleneb kogunenud muljetest, suhetest ja loetud raamatutest. Materjalina on peamiselt kasutatud naturaalset nahka, mis on kerge, soe, kehasõbralik ja mugav.

Eksklusiivsete parfüümidega meelitab La Méditerranée Aroomistuudio, mis on ürituse tarvis valinud välja haruldasi, kauneid ja põimivaid aroome. Kõik need aroomid on valminud Prantsusmaal või Itaalias asuvates ainulaadsetes parfüümimajades ja seda kõige andekamate parfüümiloojate eestvedamisel. Erilise tähelepanu ja armastusega aidatakse Teil leida endale ideaalne parfüüm või luuakse Teile soovi korral isiklik parfüüm.

Peomeeleolu loob eksklusiivne ja auhinnatud Le Medaillon Champagne ning nautida saab MySushi meisterkokkade loodud maitsvaid suupisteid.

Oma tulekust anna teada hiljemalt 7. aprilliks: info@iris-janvier.com või pane ennast kirja FB evendil

Lisa kommentaar