Amanjeda Sport Couture

Katrin Kuldma esitles Kultuurikatlas koos Ragnar Klavaniga uut vabaajarõivaste brändi Amanjeda Sport Couture. Hoogsa moeetenduse avas vormelisõitja Ralf Aron ja talle sekundeeris kardisõidu Eesti meister Robin Vaks. Väga meeldejääva etteaste tegid Tallinna Kalevi jalgpallurid, neid toetasid Eesti professionaalsed modellid ja lapsed.

Ragnar Klavan kannab uhkusega Amanjeda by Katrin Kuldma klassikalisi modernselt šikke ülikondi ja nüüd ka sportlikke vabaajarõivaid. „Olles ise suur Eesti fänn, annan suurima heameelega oma panuse ja toe väga kvaliteetsele Eesti disainerbrändile. Mul on väga hea meel sellist asja koos teha. Ma sain kohe aru, et inimtasandil on meil Katriniga hea klapp see on elus väga tähtis. Mul on au esitleda Katrin Kuldma disaini ja Amanjeda brändi kogu maailmale,” ütles Ragnar.

Amanjeda Sport Couture on mõeldud sportlikku elustiili nautivatele meestele ja naistele. Sportlik ja kõrge kvaliteediga naturaalsetest materjalidest vabaajarõivas sobib nii golfiväljakule, tenniseplatsile kui purjejahile. „Nüüdisaegne elustiil eeldab mugavust, oleme luksuslike ülikondade ja õhtukleitide kõrval pakkunud ja valmistanud alati oma klientidele mugavaid ja sportlikke vabaajarõivaid. Kollektsiooni Amanjeda Sport Couture inspiratsiooniallikaks on meri ja purjekad. Ühelt poolt rahulikud summutatud laevateki ja mere toonid: valge, puiduhall ja sügav sinine, teisalt spinnakeride särav koloriit,” kirjeldas kollektsiooni disainer Katrin Kuldma.

Amanjeda Sport Couture on alates 31. märtsist limiteeritud seeriatega esindatud Viru keskuse ja Ülemiste keskuse Sportlandis. Kõik kollektsiooni mudelid on valmistatud Eestis.

Lisa kommentaar