AMANJEDA by Katrin Kuldma

Auto24 ringrajal toimuva Honour Club Estonia 2015 superautode show päädis 5. septembril meeleoluka galaõhtusöögiga Hedon Spa restoranis Raimond, kus üle maailma kokkusõitnud glamuursele seltskonnale esitleti Eesti tippmoodi – AMANJEDA by Katrin Kuldma.

Katrin Kuldma loodud meeste ja naiste elustiilibränd Amanjeda on mõeldud neile, kes eelistavad parimat – autentset disaini, parima kvaliteediga materjale ja unikaalsust. Lisaks ready-to-wear kollektsioonidele saab Amanjeda mudeleid tellida ka made-to-measure teenusena Kentmanni 6 asuvast butiigist.

Amanjeda meesterõivaste kollektsioone iseloomustavad maailma kangaparemik ja arhitektuurselt funktsionaalne disain. Taas on Amanjeda meestele mõeldud rõivakollektsioon Teie ees parimate kangavalikutega meie headelt partneritelt Loro Piana’lt ja Dormeuil’lt. Ainukesena Eestis pakub Amanjeda mõõduülikondadeks Ermenegildo Zegna luksuslike kangaste valikut.

Meestele pakub saabuva sügise värvigamma nii asjalikku summutatud monokroomiat kui julgeid koloriite. Valge betooni pehmele tonaalsusele lisanduvad jõulise musta ja valge kombinatsioon ning grafiithall ja tiigipuu soojad toonid, lisaks puhtad sinised bordooaktsentidega.

Amanjeda naistele mõeldud rõivakollektsioonis on inspiratsiooni ammutatud meeste säravvalgetest päevasärkidest. Klassikalised puuvillasärgid on kombineeritud nii igapäevakomplektidesse kui glamuursete täispikkade õhtuseelikute juurde. Klassikalise päevasärgid on uues kollektsioonis saanud ka vormistuse kleitidena. Amanjeda luksuslik sügis-talvine autorikollektsioon sisaldab nii minitiraažidena valminud mudeleid kui ainueksemplaridena unikaalse käsitööna valminud komplekte.

Honour Club Events asutaja on vormelisõitja Sten Pentus, kelle käivitatud superautode kolmepäevase show, Honour Club Estonia 2015 raames, saavad ilusate ja kiirete autode fännid üle maailma, proovida Auto24 ringrajal oma oskusi Lamborghinide, Ferraride, Porshede ja paljude teiste muskelautode roolis. Ürituse kava aitab mitmekesistada rikkalik meelelahutusprogramm. Üritust on kavas korraldada igal aastal ja järgmine sündmus on toimumas 2016 aasta suvel.

Lisa kommentaar