Algas Tallinn Fashion Weeki piletimüük

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab sel sügisel aset 17.-20. oktoobril ning esitleb kodumaist moodi juba viieteistkümnendat korda. Suurejooneline ja kahtlemata vaatemänguline moenädal toob nelja päeva vältel lavale 23 moelooja ja -brändi kõige uuemad kollektsioonid, lisaks antakse sügisese TFW raames üle kahekümnes Kuldnõela auhind.

Riina Põldroos, foto Laura Rohtlaan

Foto: Laura Rohtlaan

Tänasest on võimalik soetada pileteid sügisesele Tallinn Fashion Weekile, mis toob 17.-20. oktoobril Kultuurikatlasse värske sügismoe ning kodumaise moeloome vaieldamatud tipud. Seekordsel moenädalal astub publiku ette 23 disainerit ja moebrändi, nende hulgas ka tänavused Kuldnõela ja Hõbenõela nominendid.

Sügisese Tallinn Fashion Weeki avalöök leiab aset 17. oktoobril, mil lavale astub uus, põhjamaiselt karget stiili viljelev moebränd WOOM. TFW avatendusele järgneb aga suurejooneline, kahekümnendat juubelit tähistav Kuldnõela gala, mida esitleb Kaubamaja ning mille raames tunnustatakse siinse moemaastiku kõige säravamaid tähti. Eesti ihaldatuim moedisaini auhind Kuldnõel antakse silmapaistvale moedisainerile või kaubamärgile loomingulise järjepidevuse eest vähemalt viimase viie aasta vaates ning selle nominentideks on Kristel Kuslapuu, Hanna Haring kaubamärgiga Monton ja Kriss Eglite ehtebrändiga New Vintage by Kriss.

Lisaks Kuldnõelale antakse üle ka Hõbenõel, millega tunnustatakse viimase aasta meeldejäävaimat panust meie moeellu ning mille nominentideks on sel aastal Katrin Aasmaa, Liisa Soolepp ja Inga Vatsk-Laasner rõivabrändiga I V L.

Tallinn Fashion Weeki teisel päeval astuvad moepubliku ette Al MetaAugustIris Janvier ja Kirill Safonov ning kolmandal päeval Diana ArnoPiret KuresaarRiina PõldroosKetlin BachmannAldo Järvsoo ja Tallinn Dolls. Sügisese moenädala viimast ehk neljandat päeva jäävad lõpetama Woolish, Gita Siimpoeg, KiRiVOO, BRAND NO.8, Alexanderling ning Mammu Couture.

Sel sügisel heidab Tallinn Fashion Week pilgu ka Eesti moe tulevikutalentidele – oktoobrikuise moenädala raames jõuab Kultuurikatla Katelde saali näitus, mis toob kokku noorte moeürituse MoeP.A.R.K erinevate vanuserühmade võitjate tööd. Näituse külastamine on kõikidele huvilistele tasuta.

Tallinn Fashion Weeki piletid on müügil nii Piletilevi müügipunktides kui ka veebis.

Tallinn Fashion Weeki programm

Kolmapäev 17.10
18.00 WOOM
20.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel 20

Neljapäev 18.10
18.00 Al Meta, August
19.30 Iris Janvier
21.00 Kirill Safonov

Reede 19.10
18.00 Diana Arno, Piret Kuresaar
19.30 Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo
21.00 Tallinn Dolls

Laupäev 20.10
17.00 Woolish, Gita Siimpoeg
18.30 KiRiVOO, BRAND NO.8
20.00 Alexanderling, Mammu Couture

Jälgi Tallinn Fashion Weeki tegemisi ka Facebookis ja Instagramis.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar