Aksessuaaripärastlõuna

Armastus on õhus! Sel korral on aksessuaarideks raamatud. Raamatud armastusest, inimlikkusest, tunnetest, mälestustest ja natuke ka khm-khm … seksist, mida tutvustavad kirjastajad ise. 

kadrikruus_valentine

Foto: Liis Kippar

Suur romaanisõber Katrin Jaaska võtab kaasa mitu oma südamelemmikut. Näiteks on talle kordumatu lugemiselamuse pakkunud Anais Nini päevikuformaadis „Henry ja June”, Jevgeni Vodolazkini „Aviaator” ja Penelope Lively „Foto”. Aga sellega nimekiri veel ei lõppe.

Kell 18.00 räägib oma raamatutest, sealhulgas kõige värskemast ja rohkelt kõneainet pakkunud raamatust „Tüdrukune” ja loomulikult ka teistest lugemismuljetest kirjanik Eia Uus.

NB! Kohtade arv on piiratud. Palun anna osalemissoovist kindlasti teada contact@kadrikruus.com

Kadri Kruusi showroomi on aga peale raamatute vallutanud punased toonid. Sind ootavad limiteeritud koguses tumepunased Biancad, Mayad ja Roxanne’id ning kõige truumad ja silmapaistvamad sõbrad, kes oskavad ka saladusi hästi hoida.

Kadri Kruus on selleks päevaks meisterdanud ka valiku väiksemaid aksessuaare nagu pinalid, raamatukaaned, järjehoidjad… iga päev kasutatavad vajalikud esemed, mis ühtlasi tuletavad alati kinkijat meelde.

Kohtume juba 13. veebruaril kell 12–19 Tallinnas Pärnu mnt 20a,  personaalselt Eia Uusiga kell 18.00.

Lisa kommentaar