Aksessuaariõhtu #lovethis

14. juunil võõrustasid naha- ja kotidisainer Kadri Kruus ning ehtebränd New Vintage by Kriss kõiki külalisi suvehõngulisel aksessuaariõhtul #lovethis suviselt kerge Zonin Prosecco’ga.

Sel õhtul oli moesõpradel võimalus tutvuda ehtebrändi New Vintage by Kriss juba hitiks saanud hõbedast ja kullatud hõbedast käevõrusid „TEEN MIS TAHAN” ning sama kollektsiooni sõnumiga sõrmuseid. Ja kohal oli ka naha- ja kotidisainer Kadri Kruus oma eriti ägedate kottide ja nahast aksessuaaridega. Tutvuda sai suvistes värvides lemmikmudelitega (Ida ja Anna) ning uudistada seljakotte.

Kodumaise ehtebrändi NV by Kriss disainer Kriss Eglite on juba üle 20 aasta kogunud inspireerivaid ütlusi ja mõtteterasid, mis on aidanud tal oma piire avardada, kasvada või mis on lihtsalt elu keerukamatel hetkedel talle jõudu andnud ja naeratama pannud. Kriss valis välja eriti kickass’ide naiste ütlused, mis võiksid inspireerida ka kõiki teisi NV tüdrukuid. Nii ilmestavad ka kollektsiooni „Inspired” käevõrusid ja sõrmuseid sellised sõnumid nagu „Teen mis tahan” ja „Kickass”.

Kadri Kruusi loomingus on tänapäevane disain, funktsionaalsus ja kvaliteetsed materjalid kokku segatud kire ja hoolega, mis on iseloomulikud igivanadele käsitööliste traditsioonidele. Tema aksessuaaride stiil on vastuoluline, just nagu ühe toelise naise hingeelugi.

You just gotta love this once more!

Lisa kommentaar