13 värvikat fantaasiat

Moe- ja reklaamifotograaf Laura Nestor andis oma stuudio alt välja fotokalendri aastaks 2020, mille piltidel on kasutatud “lõuendina” huuli. Spetsiaalselt kalendri jaoks pildistatud fotodel on make-up-kunstnike abil loodud 13 värvikat fantaasiat, mille keskmeks on huuled ja neid ümbritsev põnev detailne maailm. 

lauraNestor femme

Foto: Getter Kuusmaa

Laura Nestori stiili representeerib otsekohene värvimaailm ning ilu tõlgendamine pop-kunsti joonega, mida kohtab ka värskes kalendris. “Huule motiiv on minu varajasemas loomingus olnud läbiv,” ütleb Laura Nestor. “Ikka ja jälle tuleb see kusagilt eriliselt esile. Otsustasin seda rütmi jätkata ja toota lisaks täiesti uue värske seeria. Mõne lemmiksüžee võtsin kalendrisse ka paari aasta tagusest ajast. Seeriat luues, pöörasin erilist tähelepanu sellele, et kalender oleks sisekujunduses nauditav ja vürtsikas.”

kaheksajalg

Foto: Laura Nestor

Stuudio Laura Nestor Photography 2020 kalendris ei ole kasutatud plastikut, üksnes paberit. “Seega võib öelda, et kalender on kas üleni või pilt haaval hiljem sisekujunduses kasutatav ja säilitatav, pilte võib soovi korral raamida, või siis hoopis tõhusaks ahju süütamise materjaliks kasutada.”

Kalender on eksklussiivselt müügil ainult Telliskivi Loomelinnaku südames asuvas rahvusvahelises fotograafiamekas Fotografiskas. Sealsamas tulevad lähipäevil müügile ka kaheksast kalendrifotost tehtud postkaardid (ning Fotografiska sätib oma ruumidesse üles toimiva postkasti!).

savi

Foto: Laura Nestor

Kalendriprojekti naiskonnas oli lisaks Laurale veel meigikunstnik Erle Taklai. Kalendri kujundas Helene Vetik, HMMM Creative Studio. Fotoseeria valmimisele aitasid kaasa ka Eesti parimad modelliagentuurid MJ Models ja AL Model Management.

Suureformaadilise A3 seinakalendri hinnaks on 21€

 

Lisa kommentaar