Vestlusõhtu Karolin Kuusikuga

Aasta viimane kuu on juba hoogsalt alanud ja veel enne, kui saame sellele aastale väärika punkti panna, kutsume teid, moehuvilisi ammuigatsetud Femme salongiõhtule, mis toimub 9. detsembril kell 18.30 Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis.

karolin_kuusik

Foto: Erakogu

Muuseumis avatud näitus “Nulltuju. Eesti moe avangard 2000–2010” on mõnusalt asjakohaseks taustaloojaks meie külalisele moedisainerile ja tunnustatud stilistile Karolin Kuusikule, kes räägib oma karjääritee kujunemisest ja võtab endaga kaasa palakesi oma varasemast loomingust. Karolin on omandanud hariduse EKA moedisaini erialal, teinud eriilmelisi kollektsioone – mis on väljas ka näitusel – ja eraklientidele disainitöid. Lisaks sellele olnud stabiilselt 21 aastat stilist ning moe- ja ilutoimetaja. Muuhulgas on Karolin teinud ka telestilistikat, mille üks suurimaid projekte Eesti Otsib Superstaari 2021 jõuab peagi superfinaalini.

Kohtumisel räägib Karolin põhjalikumalt sellest, kuidas temast sai disainer ja mida ta peab oluliseks disainiprotsessi juures. Loomulikult ei saa paotamata jätta ka stilisti kireva elu telgitaguste uksi ja seisma silmitsi tõsiasjaga, et stilisti tööd saab suuremate projektide puhul võrrelda teatud määral psühholoogi ametiga. Lisaks toob ta välja stilisti ja disaineri elukutse peamised erinevused, nende rõõmud ja väljakutsed.

“Kellegi riietamine võib tunduda pinnapealse tegevusena, kuid olen korduvalt näinud, et riided mõjutavad inimese sisemust palju rohkem, kui ehk esmapilgul arvata võiksime. Just seetõttu on stilistitöös ning mõnikord ka disaineri töös vaja olla osaliselt ka psühholoog“, on Karolin ise oma tööd kommenteerinud.

Arvestades lähenevat hooaega, jagab Karolin hea meelega ka praktilisi moesoovitusi pühade ja aastalõpu pidustusteks.

Oled oodatud osalema kaasahaaravas vestluses!

Kohtumine Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumisis, Lai 17 ning algab kell 18.30.
Õhtu osalustasu on 18 eurot, mida täiustab klaasike kihisevat.

Palume salongiõhtule registreerida, täites alloleva vormi. Küsimuste korral helista 522 9088.

Lisa kommentaar