Vau, milline õhtu!

On aeg võtta välja märkmik ja teha ristike 7. juuni kuupäevale, mil toimub taas kord stiilne ja meeleolukas Femme salongiõhtu. Seekord kutsume kuulama kingagurmaani Vivian Unti, kes üldsusele paremini tuntud juba aastaid võidukalt oma väikest ja võluvat kingaimpeeriumi valitseva Vivian Vauna.

 

Tallinna vanalinnas asuv Vivian Vau kingasalong on kaunistanud jalgu ja rõõmustanud südameid juba 12 aastat. Viviani kreedo „elegants algab kingadest” on variatsioon alati soliidse president Meri ütlusest: „Elegants algab rühist.” 12 tegutsemisaasta jooksul on salongi perenaine julgustanud kliente avardama oma kingahorisonti ja maitsepiire ning kliendid on inspireerinud Viviani valima uutesse kollektsioonidesse üha põnevamaid mudeleid.

Šiki kingasalongi emanda teevad eriti rõõmsaks naised, kes varem leidsid jalga ainult meestekingi (olles seetõttu sunnitud kandma üksnes pikki pükse), kuid nüüd, tänu Vivian Vau kollektsioonidele, kus daamide kingi leidub suuruseni 45, on avastanud naise iseendas. Oh, kui palju kauneid naisi on saanud uue hingamise!

Karakteriga Vivian Vau kingakollektsiooni kokkupanek on ka tõelisele kingagurmaanile paras väljakutse. Kingad peavad olema mugavaks modelleeritud, iseloomuga, paljudes värvides, ehtsast nahast ja suurustes 33-45. Väljakutse alistamiseks käib Vivian tehastes kohapeal ja kaks korda aastas Milano kingamessil, kuhu kogunevad parimad kingatootjad üle ilma ja kus saab värskeima ülevaade valitsevatest kingatrendidest.

Salongiõhtul võtab Vivian fookusesse oma ettevõtte filosoofia. Ta räägib sellest, mis teda inspireerib ja mis on tema jaoks elus oluline, julguse ja piiride avardumise, daamide maitse kujundamise ja kujunemise ning kingatrendid. Seda kõike muidugi ilu ja vabaduse nimel.

Ootame kõiki kingagurmaane kolmapäeval 7. juunil kell 19.00 Vivian Vau kingasalongi Kuninga 1 inspireerivale salongõhtule!

Õhtu osalustasu on 15 eurot.

Salongiõhtul kostitab külalisi Amber Distribution Eesti Duquesa de Valladolid valge veiniga, mis on suviselt mõnus ja mineraalne.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Õhtu kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar