Vau-efektiga naine

Kevadsuvisel juunikuu päeval võõrustas salongiõhtu külalisi oma Kuninga tänaval asuvas Vivian Vau kingasalongis võluv kingagurmaan Vivian Unt.

viviansalongi

Foto: Kadri Kaldma

Vivian Vau on juba 12 aastat oma klientide kingahorisonte avardanud Eesti kingabränd, mis sündis isiklikust vajadusest ja soovist pakkuda põnevaid valikuid ka teistele. Nimelt seisneb Vivian Vau brändi eripära selles, et naistekingade suurused on vahemikus 33-45. Ja veel millised kingad – mugavad, kvaliteetsed, täisnahast, kelmika iseloomuga ja rikkalikus värvivalikus. Kingasalongi asutaja ja disainerina peab Vivian oluliseks avardada inimeste väljakujunenud eelistusi, pakkudes piisavalt võimalust astuda välja klassikalisest must-pruun kinga ringist.

„Defekt tuleb pöörata efektiks,“ kõlab värvika Viviani moto. „Kingatööstuse standardite vinklist on suur jalg justkui probleem, aga kui võtta ennast mitte ohvrina vaid näha olukorras võimalust, saabki defektist efekt!“  Kõik on kinni mõtteviisis – nagu ütleb Vene vanasõna: „Kui tahad olla õnnelik, siis ole!“

Kingadisaineri enda ja tema klientide kogemustele tuginedes on mitmedki põnevad kohtumised ning vestlused saanud alguse just värvikatest kingadest. Seega ei saa kuidagi alahinnata head maitsemeelt ja julgust kanda stiilseid kingi. „Kui sul on elus hea maitse – maitseb elu hästi,“ väidab positiivse suhtumisega naine enesekindlalt.

Vivian rõhutab oma brändi loomisel ja arendamisel lisaks positiivsele hoiakule ning järjepidevale tööle inimsuhteid, siinkohal siis suhet kliendiga. Tsiteerides Peter Druckerit: „Äri on suhted!“ Võrdväärselt oluline on kvaliteetne toode kui ka teenindus. Vivian väärtustab kõrgelt võimalust tegutseda ärimaailmas nii, et ta teenib ise klienti, saab temaga avatult suhelda ja tunda rõõmu vastastikusest koostööst ning õnnestunud valikutest.

Kingasalongi värvikas avaruses tegutsev Vivian tunneb ennast õnneliku inimesena. Tõlkijast kingasalongi omanikuks kasvamine on tulnud läbi takistuste ja pingutuste, kuid teadlikkus ja usk oma unistuste realiseerumise võimalikkusest on teda toetanud. Viviani sõnul on oluline usaldada maailma, olla hetkes, võtta aega ning märgata millised uksed avanevad.

DSC_0988

Foto: admin

„Kunagi ütles Peeter Volkonski, et suurim anne on leida üles oma suurim anne,“ mainib naine naeratades. „Mina olen oma ande üles leidnud ja loonud koha, kus saan seda iga päev teenida. Ma usun, et kui inimesed teevad seda, mis on nende andega kooskõlas ja nad oma annet teiste hüvanguks teenivad, on nad õnnelikud.“

Vivian ootab kõiki kingagurmaane ja uue päris minu kinga otsingul olevaid uudistajaid oma avarasse ning avatud suhtumisega salongi aadressil Kuninga 1. Ta usub kingade väesse uute uste avamisel. Söakamates kingades avanevad põnevamad uksed!

Meie tegemistega kursis olemiseks ja oma mõtete jagamiseks on Sul võimalik liituda Facebookis loodud Salongiõhtud kogukonnaga.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar