Värvikas ilulooja

Õues muutub üha pimedamaks ja külmemaks. Seepärast on just nüüd õige aeg taas kohtuda ja veeta üks mõnus õhtupoolik inspireerivate inimeste seas. Neljapäeval, 12. novembril kell 19.00 toimuva salongiõhtu kohtumispaigaks on Veerenni asumis Herne tänav 6 asuv kohvik Kuusk Hernesto. Oma elust ja tegemistest on seekord rääkimas rahvusvaheliselt tunnustatud juuksestilist Helen Heinroos.

helen

Foto: Kersti Niglas

Nii välimuselt kui ka tegudelt värviline Helen on üks nendest tegijatest, kelle puhul kehtib sajaprotsendiliselt ütlus visadus viib sihile. Noore naise aktiivne ja sihikindel tegutsemine on viinud ta kodumaa pinnalt rahvusvahelisele areenile. Helen on võitnud kokku 16 karikat/tiitlit, millest viimase, Goldwell Stylist Award tiitli, pälvis ta selle aasta oktoobris Las Vegases toimunud suurejoonelisel stilistide võistlusel.

Peale Eesti on Helen elanud ka Los Angeleses ja Londonis, kus ta töötas tippjuuksurite juhendamisel parimates salongides. Seda perioodi oma elust peab hinnatud juuksestilist väärtuslikuks eelkõige just kogemuste ja õppimise poolest. Nagu Helen ise on öelnud: „Pudrumägesid ja piimajõgesid ei ole kuskil, kuid hakkama saada on kõikjal võimalik.”

Positiivne mõtteviis, ambitsioonikus ja suutlikkus mõelda n-ö raamist välja köidavad kõikjal tähelepanu ning pakuvad seetõttu ka professionaalseid väljakutseid. Praegu töötab Helen perefirmas, ent teeb koostööd ka moefotograafide ja stilistidega.

Salongiõhtul kõneleb Helen lähemalt sellest, kuidas ta oma eriala valikuni jõudis ja mis on aidanud tal selles vallas edu saavutada. Õhtusse mahub palju põnevaid jutustusi praeguseks 15-aastase karjääritee jooksul aset leidnud värvikatest seikadest, mis on teda kokku viinud põnevate paikade ja mitmekülgsete inimestega. Kindlasti tutvustab Helen kuulajatele oma visiooni 2016. aasta juuksetrendist, jagab lihtsaid soengunippe ning räägib, kuidas imagot huvitavamaks muuta.

töötab

 

Kõigi salongiõhtul osalenute vahel läheb loosi Heleni väljapandud auhind ‒ konsultatsioon ja lõikus.

Õhtut täiustavad klaasike kihisevat ning hõrgutavad suupisted, mille meisterdab Heleni maitse-eelistusi arvesse võttes vastavatud kohvik-restorani Kuusk Hernesto peakokk Renee Pärnsalu.

Ootame teid kõiki positiivselt inspireerivale salongiõhtule.

Osalustasu on 15 eurot.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 11. novembriks, täites allpool oleva ankeedi. Üritus kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Vaata Ringvaate eksperimenti siit.

Lisa kommentaar