Väärtuslik mood

27. septembril kell 19.00 toimub taas inspireeriv Femme salongiõhtu. Seekord läheme külla rõivadisainer Reet Ausile. Ootame kõiki elustiili- ja moedisainigurmaane osa saama huvitavaid lugusid täis õhtust temanimelises sinise-valgetriibulises stuudio-poes aadressil Telliskivi 62.

_P4A7165

Foto: Maiken Staak

Reet Aus on moe-, teatri- ja filmikunstnik, Eesti Kunstiakadeemia vanemteadur, jätkusuutliku disaini labori eestvedaja ning väärtustava taaskasutuse (upcycling) meetodit rakendav disainer. Tema ambitsioon on muuta jätkusuutlikuma riidedisaini abil inimeste tarbimiskultuuri ning seeläbi maailma. Alates 2002. aastast on ta loonud kollektsioone väärtustava taaskasutuse põhimõtetel.

Reeta võib julgelt nimetada üheks Eesti kõige teadlikumaks naisettevõtjaks, on kogumas aina rohkem power’it ning hoolimata oma malbest haldjalikust olekust, teeb silmad ette nii mõnelegi staažikale ärihaile. Aktiivse naise tegemised ei ole tuntud üksnes Eestis, vaid ka väljaspool selle riigipiire ning ta on valitud Põhja-Euroopa 20 silmapaistvaima naisettevõtja hulka.

_P4A7159

 

Salongiõhtul uuritakse, milline on jätkusuutliku disaineri loometeekond ja kas oma eesmärgi nimel tuleb ka loomingulisi kompromisse teha. Kõneletakse sellest, kuidas toota asju ja elada igapäevaselt oma elu ümbritsevat kahjustamata ning kuidas meie „kasutajatena” saaksime teha õigeid otsuseid ja langetada parimaid valikuid?

Vaatamiseks-proovimiseks on sel õhtul väljas kogu Reeda looming ning inspiratsiooni jagub kõigile!

Salongiõhtu osalustasu on 15 eurot, mis sisaldab veini.

Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee.

Kõigi osalejate vahel loosime välja ühe Reet Aus t-särgi.

Lisa kommentaar