Teekond peast südamesse

Salongiõhtud alustavad taas, juba seitsmendat hooaega järjest. Need õhtud on pakkunud inspireerivaid kohtumisi põnevate persoonide ja sisukate lugudega. Toimiv traditsioon on loodud kestma, seega kohtume juba 29. septembril kell 19 kohvikus Kuusk Hernesto (Herne 6). Seekordne külaline on sütitav joogaõpetaja, blogi ja raamatu „Hingest rahul” autor Kaidi Laur. 

14408011_10153858385391931_854879097_o

Foto: Laura Nestor

Ärimaailmas tegutsenud Kaidi on teadlikult liikunud iseenda leidmise teel üle kaheksa aasta. Perfektsionistina sundis ta ennast tegema kõike hästi ja veel paremini, võistlema ning võrdlema kõigi ja kõigega. Täiuslikkuse taotlemine tekitab iga päev tunde, et oled ebapiisav, sest kunagi pole miski ju lõpuni valmis, alati saab midagi juurde anda või maha võtta. Pealegi pole täiuslikkusel universaalset mõõdupuud, vaid see on subjektiivne hinnang. Ebapiisavus tekitab seesmise kahtluse, kas üldse olen väärt armastust, rõõmu, saadavat palka või miskit muud, mida heaks eluks vajan. Kui tekib kahtlus, siis on raske vastu võtta ja niimoodi muutume tühjemaks. Sama juhtus ka Kaidiga. Tühjusetunne viis noore naise läbipõlemiseni ja ta otsustas päevapealt Eestist üheotsa piletiga lahkuda. Sellega sai alguse Kaidi teekond peast südamesse. Ta usub, et elus pole õigeid ja valesid valikuid ega inimesi. On ainult erinevad tagajärjed, mis meid endale lähemale või kaugemale viivad.

Olen oma teekonnal kogenud, et, kui tahan, et midagi mu elus muutuks, siis pean alustama iseendast. Muutun mina, muutub ka ümbrus. Kuna olen väga tundlik, siis energiate, tšakrate, meditatsioonide ja tajude maailm on mulle juba lapsepõlvest paik, kuhu pageda.

Huvi inimese ja elamise vastu on viinud teda erinevatesse koolidesse, töötubadesse ja elumuutvatesse otsustesse. Ta on õppinud mitut teraapiavormi (holistiline regressiooniteraapia, vabastava hingamise teraapia) ja kehateraapia tehnikaid (TRE tehnikad, MER massaaž) ning tegutseb hatha jooga ja Vinyasa Flow jooga õpetajana. Kaidi on märganud, et kui inimene suudab argipäeva enda jaoks lahti mõtestada, siis suudab ta oma elu nautida. Elu nautimine peaks olema iga päev primaarne.

kaidilaur

Septembrikuisel salongiõhtul kõneleb Kaidi sellest, kuidas enda ja oma eluga rahu teha. Peale selle arutletakse vabas vormis ka iseenda leidmise ja väärtustamise teemadel. Kuidas armastada iseennast? Kuidas valida iseennast? Kas autentne mina on olemas või kes on üldse Tõeline Mina? Mida tähendab olla iseennast täis?

Õhtu jooksul proovime Kaidi juhendamisel ka tehnikaid, mis aitavad olla ühenduses iseendaga ja teeme mõne põneva rännaku iseendasse või enda alateadvusesse.

Salongiõhtul paitab maitsemeeli kohvik-restorani Kuusk Hernesto peakokk Renee Pärnsalu kokku pandud suupistevalik.

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

PS! Osalemiseks palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 28. septembriks, täites allpool oleva ankeedi. Üritus algab kell 19.00 kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Kõigi salongiõhtul osalejate vahel läheb loosi üks Kaidi autogrammiga raamat „Hingest rahul”, mida on ka võimalik kohapeal osta.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar