Teekond iseendani

Juba 9. märtsil kell 19 toimub järjekordne inspireeriv salongiõhtu. Hubases Kuusk Hernesto kohvikus kostitab külalisi oma värvikate lugudega sihikindel otsija Jesper Parve.

Foto: Erakogu

Endine profikorvpallur on tänaseks jõudnud koos oma perega rännata läbi pool maailma, kirjutada intrigeerivaid artikleid, olla aktiivne tänavakohvikukultuuri edendamises ning kujuneda sammhaaval kirjanikuks.

Salongiõhtul kõneleb Jesper laiemalt oma sisemisest tungist pidevalt otsida ja kogeda. Suure osa tema eneseleidmise teest on kujundanud reisimine. Kindlasti saab lähemalt kuulda ränduri ja tema loomingulise natuuriga naise esimesest poolteiseaastasest maailmareisist läbi üheksa riigi, lugu sellest, kuidas on võimalik reisida 0 euroga läbi pool maailma. Loomulikult ei jää tähelepanuta ka viimane tähendusrikkam Bali reis, mille kohta ilmus tema sulest möödunud aastal raamat Minu Bali.

Ma olen kogu aeg ajanud taga midagi seletamatut. Alati on võimalik elule uus suund anda ja elada täpselt nii, nagu oskad unistada. Minu lugu räägib sellest, et kõige alus on soov ja usk.

Inspireerival õhtul kõnelebki Jesper enda kujunemisteest ja otsingutest, unistustest ja eesmärkidest. Peale selle on kõigil võimalik soetada endale seiklustest pakatav raamat Minu Bali koos kirjaniku autogrammiga.

Salongiõhtu toimub 9. märtsil kell 19.00 kohvikus Kuusk Hernesto (Herne 6), kus külaliste maitsemeeli paitab peakokk Renee Pärnsalu kokku pandud suupistevalik.

Osalustasu on 15. eurot.

Tõotab tulla põnev ja avatult meeleolukas õhtu kuhu palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar