Sõnumid läbi elu

Veebiajakiri Femme Salongiõhtud alustab 8. hooaega uute huvitavate persoonide ja nende inspireerivate lugudega. 20. septembril kell 19.00 kohtume kohvikus Kuusk Hernesto eestimaise ehtebrändi New Vintage by Kriss brändi asutaja ja loovjuhi Kriss Eglitega.

Foto: erakogu

New Vintage by Kriss on ehtekunsti maailmas armastatud bränd, mis sündis erinevate juhuste kokkulangemise tõttu. Salongiõhtul kõneleb Kriss lähemalt sellest, kuidas ta ehete valmistamiseni jõudis ehk kuidas ebameeldivatena tunduvad „sõnumid” panevad meid avaramalt mõtlema ja teadlikumalt tegutsema.

Time To Rock, Inspired, Teen Mis tahan ja I Got Something to Say

Sõnumitel on ehtekunstniku jaoks läbivalt oluline tähendus, mille ta on pannud ka oma loomingusse. Kohtumisel avab ta kuulajatele erinevate kollektsioonide ja disaini sõnumite tagamaid – kuidas need temani jõudsid ja mida ta soovib oma ehetega nende kandjatele edastada. Samuti leiab vastuse küsimus, milline on ideaalne NV Girl.

Vaieldamatult oluline roll sõnumi edastamisel on ka brändi pildikeelel, millest lähemalt ka sellel õhtul kõneletakse ja näidatakse.

Sõnumid saavad alguse loojast ja kandjast. Krissi jaoks on oluline ümbritseda ennast teadlikult positiivsete sõnumitega, et luua endale positiivsem elu. Ehted on üks võimalikest viisidest innustada naisi suuremalt mõtlema, julgemalt tegutsema ja elama täiel rinnal. NVbyK usub, et iga naise unikaalsus on väärt tähistamist ja esiletõstmist.

Salongiõhtu toimub 20. septembril kell 19.00 kohvikus Kuusk Hernesto (Herne 6), kus külaliste maitsemeeli paitab peakokk Renee Pärnsalu kokku pandud suupistevalik.

Osalustasu on 15. eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee

Lisa kommentaar