Särtsakas õhtu

Kriss Soonik-Käärmanni nime ei ole tõenäoliselt ühelegi stiilse pesu sõbrale vaja lähemalt tutvustada. Tema mõnusa attitude’iga looming on omavahel ideaalselt toimiv kombinatsioon vastupandamatust power’ist, provokatsioonist ja osavast võrgutuskunstist, mille aktsendiks on mängu toodud ka malbe naiselikkus.

Kriss 320

Foto: Jaanar Nikker

Neljapäeval, 12. aprillil kell 19.00 läheme külla Kriss Sooniku hingepaika, Paavli tänaval asuvasse showroom’i (Paavli 5), mis annab edasi kõige ehedama pildi ja kogemuse Kriss Soonik Loungeriest.

Praeguseks hetkeks juba üheksa aastat tegutsenud noorusliku brändi jaoks oli isikliku showroom’i avamine justkui järgmine loogiline samm, mis viis ellu looja ja peadisaineri Kriss Soonik-Käärmanni pikaaegse unistuse.

„Kuna ka meie tootmine on Tallinnas, tekkis mul unistus tervikust. Kohast, kus on nii avatud showroom, tootmine, meie kontor, meie brändi hing. See 200-ruutmeetrine ruum mõnusalt tööstuslikus Kopli keskkonnas tundus selle jaoks ideaalne,” avab Kriss oma unistuste tagamaid.

Salongiõhtul räägib oma loominguga koguni Jaapani turule jõudnud Kriss avameelselt oma kogemustest konkurentsitihedas moemaailmas: millised on suurimad väljakutsed ning mis on teda senisel teel enim üllatanud?  Samuti saame teada, kas ja kuidas mõjutab pidevas muutumises olev moemaailm tema loomisprotsessi ning millised on peamised inspireerivad stiilisuunad. Andekas naine räägib lähemalt ka sellest, millised on tema brändiga seotud unistused ja edasised plaanid.

Pesutootmise telgitagustega tutvumisel ei piirduta üksnes kuulamisega, vaid külalistele on vaatamiseks ja proovimiseks pandud välja lai valik pesu, mille hulgast võib leida ka ainueksemplare, mida on näiteks seni toodetud spetsiaalselt üksnes Jaapani turu jaoks.

„Minu loomingu teeb omanäoliseks mugavate kangaste ja eriliste detailide kooslus, mis on disainpesu turul seni väga haruldased olnud, ent aastate jooksul kujundanud minu brändi identiteedi,” räägib Kriss, kelle stiilse disainpesu teeb funktsionaalselt eriliseks võimalus kanda intiimseid esemeid ka ülerõivastena (lingerie ehk aluspesu + loungewear ehk sohva- ja ööriided = loungerie).

_M7A1050

Foto: Sandra Palm

Inspiratsiooni ja stiilinõu jagub kõigile ning kõiki tooteid on võimalik sel õhtul  osta soodsama hinnaga. Samuti loositakse kõigi osalejate vahel välja ajatu klassikaline Kristel trippidega topp.

Õhtu osalustasu on 15 eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar