Salongiõhtu Ülle Suurhans-Pohjanheimoga

Neljapäeva õhtul, 16. veebruaril toimus taas kord galeriis IIDA meeleolukas ja inspireeriv Femme salongiõhtu, mille seekordseks külaliseks oli kõrgmoodi loov Ülle Suurhans-Pohjanheimo, kes on tuntud nii siin- kui sealpool Eestimaa piire oma naiseliku karakteriga loomingu poolest.

Ülle juhitav Pohjanheimo moemaja on oma kahekümne ühe tegutsemisaasta jooksul võlunud kliente üle ilma, pakkudes prominentsetele moe- ja iluarmastajatele isiklikku lähenemist, kvaliteeti ning hingega rõivaid. Sel õhtul rääkis Ülle brändi kontseptsioonist ja loomeprotsessist ning võttis fookusesse vastuvõtud ja etiketireeglid.

Ülle Suurhans-Pohjanheimo on disainer, kes valdab ideaalselt kunsti valada unistused kaunisse vormi. Tema imetabased õhtukleidid on hinnatud nii Euroopas kui Peterburis ning esindatud igal olulisel Eesti punase vaiba üritusel. Oma kõrge lennu saladust kommenteeris moelooja tabavalt: “Edu ei taga mitte reklaam, vaid kirega tehtud töö.”

Õdusas miljöös kulgenud õhtul hellitas maitsemeeli Reval Café Catering, sinna kõrvale kuulusid spetsiaalselt selles õhtuks valitud veinid.

Järgmine salongiõhtu toimub juba 22. märtsil, mil rääkima tuleb suur kingagurmaan ja omanimelise kingapoe omanik Vivian Vau-Unt. Täpsem info peatselt!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar