Salongiõhtu Tiinaga

Salongiõhtud alustavad taas ja seda juba kuuendat hooaega järjest. Need õhtud on pakkunud inspireerivaid kohtumisi põnevate persoonide ja nende sisukate lugudega, mida on kõige parem kuulata ja näha vahetult. Toimiv traditsioon on loodud kestma, seega kohtume juba 10. septembril kell 19.00 Rotermanni keskuses asuvas NORR 11 showroom’is. Seekordseks külaliseks on sütitavalt andekas Tiina Talumees.

Tiina Talumees foto Mai Grepp

Foto: Mai Grepp

Tiina on moekunstnik, kes ei vaja tõenäoliselt lähemat tutvustamist. Nüüdseks juba 17 aastat tegutsenud kõrgmoodi ja eritellimusi viljeleva Tiina Talumees Moestuudio kaunis looming räägib iseenda eest. Seda enam on rõõmustav kutsuda kõiki huvilisi saama osa sellest inspireerivast õhtupoolikust, kus ruumi on nii põnevatele lugudele kui ka lummavale silmailule.

Salongiõhtul räägib Tiina moebrändide tekkimisest ja arengust, loomeprotsessist ning isikliku moestuudioni jõudmisest. Lähemalt saab kuulda autorikollektsioonide loomisest ja nende taga peituvatest lugudest, mis igal hooajal varieeruvad ning on aluseks kahele naiselikule brändile – Tiina Talumees couture ja TIINA by Tiina Talumees.

Peale loomingu on moekunstnik lubanud kõneleda ka naiste riietumise filosoofiast ja tavadest: miks me üldse riietume, mida me eelistame ja mida häbeneme, kuidas tuua esile iseenda naiselikkus ja väärikus naisena.

Kindlasti ei piirduta vaid kuulamisega, vaid pakutakse võimalust osaleda justkui privaatsel moeshow’l, kus saab näha osa Tiina by Tiina Talumees sügiskollektsioonist, mille täismahus esmaesitlus toimub oktoobris Tallinn Fashion Week’il. Muuhulgas võtab moekunstnik endaga kaasa ka couture-kleite eelnevatest hooaegadest ning jutustab nende kollektsioonide saamislugudest ja inspiratsiooniallikatest.

Tiina+Talumees+foto+Aivar+Pärtel+(2)

Foto: Aivar Pärtel

Peale selle näidatakse ka Magnumile loodud erikollektsiooni Magnum Couture by Tiina Talumees, mida esitleti esimest korda selle aasta kevadel Energia Avastuskeskuses toimunud glamuursel etendusel. Ainulaadsete Hollywoodi glamuurist inspireeritud kleitide värvigamma varieerub elevandiluust kuldkollase ja ahvatleva šokolaadipruunini.

Kõigil soovijatel on hiljem suurepärane võimalus külastada Rotermanni keskuses asuvat Tiina Talumees Moestuudiot, kus saab taaskord end kaunitel kleitidel lummata lasta ja soovi korral mõni neist ka endale soetada.

Salongiõhtul osalejate vahel läheb loosi kolm paari Tiina Talumees couture kõrvarõngaid.

Õhtut täiustavad klaasike kihisevat Rein Kasela Veinitoa poolt ning hõrgutavad suupisted, mis on Tiina maitse-eelistusi arvesse võttes meisterdanud Reval Café Catering’i peakokk Martti Koppel.

Tule ja saa osa inspireerivalt naiselikust moeõhtust!

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 9. septembriks, täites allpool oleva ankeedi. Üritus kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar