Salongiõhtu Katrin Kuldmaga

20. aprillil kell 19.00 toimub taas kord meeleolukas ja inspireeriv Femme salongiõhtu. Seekord läheme külla Eesti moeturul juba üle 20 aasta tegutsenud moedisainer Katrin Kuldmale. Ootame ilu- ja disainigurmaane osa saama diskreetsest luksusest ning huvitavaid lugusid täis õhtust Amanjeda galerii-butiigis, Kentmanni 6.

Katrin Kuldma

Foto: Elina ja Silvia Kurr

Kõrgmoodi viljeleva Katrin Kuldma nimi ning modernselt šiki karakteriga looming on tuntud nii siin- kui ka sealpool Eestimaa piire. Katrin on üks väheseid disainereid, kelle loomingus on olulisel kohal meeste nõudlikud ülikonnad. Naisi on võlunud Amanjeda by Katrin Kuldma haute-couture oma rafineeritud luksusega. Tundlik disain ja Amanjeda Studio mugavalt elegantne atmosfäär loovad kordumatu elamuse nii meestele kui ka naistele. Väärtuslikud materjalid, mis on ühenduses personaalse disaini, peene õmblustöö ja tellija isiksusega, saavad garderoobi pärleiks.

Femme salongiõhtul saabki kuulda lähemalt Katrini loomingu loost: brändist ja selle ajaloost ning arengust, loomeprotsessist ning esinduspoeni jõudmisest. Saame teada, kuidas läheb brändil moepealinnas Milaanos ja naaberriigi pealinnas Riias. Kuuleme filmilikult lõbusaid ja dramaatilisi seiku moemaja loost. Katrin avab luksusmoe filigraanset ja nüansirohket maailma.

Ülevaade Katrin Kuldma loomingust

Kindlasti ei piirduta ainult kuulamisega, vaid pakutakse võimalust osaleda justkui privaatsel moe-show’l, kus saab näha osa kevadkollektsioonist. Muuhulgas räägib Katrin koostööst kunstnik Anna Litvinovaga ning kollektsiooni saamisloost ja inspiratsiooniallikast.

Aprillikuu salongiõhtul paitab maitsemeeli kohvik-restorani Kuusk Hernesto peakokk Renee Pärnsalu kokku pandud suupistevalik, mida täiustab spetsiaalselt antud sündmuseks klaasike kihisevat Billecart’i.

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 19. aprilliks, täites allpool oleva ankeedi. Üritus kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Kõigi salongiõhtul osalejate vahel läheb loosi Amanjeda T-särk Eduard Wiiralti imelise graafikaga. T-särk on läbinisti Eesti toode, alates disainist kuni õmbluseni. Väärika graafika eksponeerimiseks on disain loodud ilma küljeõmbluseta selleks, et kunstiteos poleks lõigatud.

Lisa kommentaar